reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A już wczoraj gadałam z D. o nowym miesiącu starań :)
Jak to wszystko szybko się zmienia ;D Zdjęcie0007.jpg

Dziękuje Wam Moje Kochane ;****
To wszystko dzięki Wam, dzięki temu forum miałam nadzieję i wierzyłam, że się uda ;)
I teraz wiem, że każdej z Nas się uda!!
 
reklama
Czesc kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam sie piątkowo i od razu gratuluje wszystkim zafasolkowanym :) Co slychac??
 
Szok jeszcze raz szok...
Zaraz idę po drugi test, ale najpierw spróbuję coś zjeść, bo jakoś mi się nie chce..
Może być syn, może być córka :)
A wiecie co powiem Wam.. że nie wydawało mi się, że będę..
od wczoraj zaczęłam się źle czuć, tak to wszystko było w porządku, tzn. jak na okres, może bardziej piersi bolą ;(
 
Ewcia - czemu głupio nie wiem bo to mój maż tak stwierdził - dla mnie byłoby super - no ale on sie uparł ze nie no i stanęło na Patryku
 
Bartki są fajne- znam kilku ;-) super chłopaki :-D

ale teraz mało popularne jest dawanie imion rodziców- prędzej na drugie.

ja jakbym miała synka, to też bym Patryka chciała (Filip mi się dalej podoba, ale za dużo bliższych znajomych ma Filipków)

żeby nie było, że zgapiam ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry