reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
NAGAPALMA- czesc kochana!!!super ,bardzo sie ciesze,ze optymiz sie u Ciebie pokazal-zaproś go na dluzej:))ja tez nie bralam dawno kwasu a w tym cyklu biore:) i w tamtym cyklu bralam wiesielka 3 razy po 1 kapsulce a poniewaz mi zostal wiec teraz tez biore(choc w tamtym cylku szalu nie bylo ze śluzem) tylko ,ze teraz biore 2 razy dziennie po 2 kapsulki.

mam nadzieje,ze czerwiec bedzie nasz-moj,Twoj ,Wisieńki,Monisi,Majqi,Moni55 i wszytkich pozostalych ktore juz sie starają:)))

mam gdzies zapisane ,ale to Tomi zapisywal a On poszedl na siatke a ja noga komputerowa i nie wiem jak tego poszukać;// EKOPUF albo ECOPUF jakos tak moze jak wpiszesz to cos sie znajdzie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisieńka - no przecież pisałaś, że @ przyszła? o_O

Mama - ja też tego nie widzę... Pierwsze że nie sądzę, żeby szpital to umożliwił, a drugie - że wtedy Marcepanek raczej tak naprawdę leżeć nie będzie... No nic... Mam nadzieję, że coś wykombinują... Może by się udało Małego na chwilę chociaż do babci/cioci wysłać na jesienne wakacje...? Kurczę, oby im się poukładało...

Ja idę spać, dziś nie miałam okazji się zdrzemnąć w ciągu dnia i teraz jestem już do cna wypluta. Trzymajcie się. :*
 
mama - no musze, wiesz poprostu mam teraz płodne i jestem pełna optymizmu, a założe się , ze jak będę na kilka dni przed @ i juz bede się domślałą, ze nic z tego po raz kolejny nie wyszło, te pewnie znów będzie załamka, taka juz jestem nic nie poradze, a ten oeparol to olejek z wiesiłka tak ? coś mi koleżanka mówiła o ty, ale u mnie i śluz i wszystko zawsze jak w książce jest, tylko nic ztego nie wynika ... W tym miesiacu wyjątkowo mnie jajniki nie bolą , dziwne , bo wczoraj był biały sluz, dzis juz nic, a no co miesiac to inaczej , narazie głowę mam do góry , wysoooooko uniesioną heh i tego tez Wam yczę, musimy dziewczyny troche optymizmu tu wpuścic na to nasze forum, bo inaczej oszalejmy
sol - dzieki, nie wiedziałm, ze jesteś, zaraz oblukam ...
wisienko - dziwny @ ? hm ... ??
 
Mary-beth - jak dziś się czujesz?

Hej!

Dzięki za troskę! :-) @ przyszła, więc cieszę się, że żadnego wywoływania nie bedzie. :tak: No, i cierpię, bo zawsze 1. dzień @ umieram... Ale ogólnie OK.
Jutro w pracy do 22. :szok: A dziś się relaksuję... Zaraz włączamy z M. "Zagubionych"! :tak::-D:-D Już jesteśmy uzależnieni... :-D
Mam nadzieję, ze u Ciebie dobrze, kochana!

Dobrej nocki! Jutro poklikam z pracy i mam nadzieję, ze tam nie padnę...
 
no nie idzie mi pisanie ostatnio, ledwo wlecę, napiszę jednego posta i spadam.

Karol znów ma gorszy dzień, płakał przy usypianiu...eh a jutro już do pracy i WCALE MI SIĘ NIE CHCE !!!!!!!!!!!!!!!
 
babeczki -dostalam smsa od MARCEPANKA- prosze o cieple myśli i &&&&&&&&&&&&&&&& w nocy miala silny bol brzucha i zaczela plamic-wlasnie jadą do szpitala.......[/QUOTE]

wiadomość od MARCEPANKA:
ma skierowanie na patologie ciąży.:( z tego co mowi ginek.to ciąża od samego pczatku z problemami i jako zagrożoną powinnam ja przeleżeć.ten wczorajszy 2-godzinny spacer byl niepotrzebny.z dzidzią OKI. ale lożysko chyba sie odkleja stąd te plamienia mogą być..jestem zalamana....


w kolejnym sms'ie podziekowala nam wszystkim za wsparcie.


trzymam kciuki mocno!


wiem, że ostatnio sie tu nie pokazuję :sorry: ale bardzo chciałabym was prosić o kciuki jutro- to dzień w którym zważy się nasza szansa na zamieszkanie gdzieś indziej (bo tu gdzie mieszkamy możemy być tylko do kwietnia). jutro będzie sądne popołudnie i bardzo bym was prosiła o trzymanie kciuków, żeby wszystko poszło po naszej myśli :tak:


&&&&&&&&&&&&

u mnie dzień minął na zakupach - znowu zasiliłam ogród :)
a teraz uciekam
dobrej nocki
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Powiem wam szczerze, że kilka imprez jak wiecie miałam i przed każda test albo dwa. Ale mimo to bałam sie juz, ze może jednak fasolka a ja macocha imprezowałam , ze hoho! Ciesze się więc, ze mnie nie oszukały testy tym razem i mam nadzieję, ze teraz to juz będzie normalny cykl.
mary mamy dzis obie pierwszy dzień, więc niech się uda
majqa dobranoc
zapmarta witam i mimo wszystko miłej pracki
palemka buziaki
Dla wszystkich szczypawki i do jutra
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry