reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WISIENECZKO- kochana moja jak dobrze,ze jestes-tesknilammmm bardzo..no i widzisz musialas wrocic i nasze &&&& zadzialaly i dostalas @-masakra jaki dlugi ten cykl ,ale dobrze,ze juz jest-teraz mozna znowu dzialac-ściakam Cie mocno!!


RENNA- a dziekuje moje dzieci OKI zdrowe,biegaja chetnie do przedszkola-wszystko si:tak:

BUNIA - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& POZACISKANE NA MAXA ZA JUTRO!!!

KROLOWA FAL- smigaj do lekarza!!!oj niewesolo!


MARCEPANEK napisalam,ze jest na oddziale patologii,plamienie nadal jest ,robia Jej mase badan....
 
reklama
Pójdę jutro bo dzisiaj to mi tylko pogotowie zostało a to gorsze niż bolący pęcherz. Ja już miałam kilka razy chory pęcherz dlatego krwiomocz się pojawia. Dziewczyny gdzie wy testy ciążowe kupujecie? Apteka/internet/supermarkety?
 
witam i ja
bunia kciuki zaciśniete
wisienka miło Ciebie widzieć i dobrze, ze @ wreszcie przyszła :*
marcepanek Ty nasza bidulko... uważaj na siebie kruszyno bo widzę, że nie ma lekko...
mama sol i wszystkie inne babeczki witam Was serdecznie
 
Ewcia, Mama, Ewelina - dzięki za wsparcie. :) Już jestem spokojniejsza.

Mama - dzięki, że przekazujesz wieści od Marcepanka... Mam nadzieję, że nie będzie musiała na patologii do końca ciąży leżeć... :( Martwię się nie tylko o Maleństwo ale i o Jej Synka... bo kto się nim będzie zajmował, jak Ona w szpitalu będzie...? Ufam, że się wszystko ułoży.

Bunia
- &&& za mieszkanko. :)

Mary-beth - jak dziś się czujesz?

Wisieńka
- no to zaczynamy trzymać kciuki za nowy cykl. :)
 
MARAN- witaj kochana;-)jutro wizyta z tego co pamietam:tak:daj znac jak sie dowiesz;-):-)

KRAKOWIANKA- narazie z Maciusiem jest mąż-wziąl tydzien wolnego ,pozniej beda myslec-Marcepanek zastanawia sie nad tym ,zeby w dzien miec Malego w szpitalu a jak Tomek bedzie wracal z pracy to przyjdzie po Niego,ale ja osobiscie teg nie widze....wiem jak jest ciezko jak trzeba sobie samemu radzic-ja mam calą rodzine 200 km stad i tez gdybym musiala z Domisiem lezec to Tom musialby brac wolne ,zeby byc z Zuzą...ale na szczescie ciąża z Domisiem przebiegla bez wiekszych komplikacji...


dzieci śpią,Tomi wlasnie poszedl na siatke...
ja o 18 polknelam pierwszego hormona w tym cyklu:eek:

WISIEŃKA- jak to nie ma @-przecież pisalas ,ze przyszla:eek::eek::eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Postanowiłam być optymistka w tym miesiącu i zaczęłąm wcinac kwas foliowy , nie żarłam juz chyba od 4 miesięcy, bo wiarę straciułam, a dziś coś we mnie wstąpiło i połknęłam, może jakiś znak ... hehe Dziewczyny poczytam co tam dziś naskrobałyscie i zaraz do Was napsze, coś po poście mamy, doczytuje ze z marcepankiem coś nie tak
krolowafal - ja tez miałąm krwiomocz, ale to nie było żadnym strasznym objawem, poprostu stan zapalny, dostałąm furaginum i po 3 dniach juz sladu nie było, a to było z półtora roku temu i juz nie wróciło
mama maran - czesc kochane wisnienko nasza wróciłaś, mam nadzieje, że też jesteś optymistycznie nastawiona

Doczytałam, o kurcze nie wiedziałm, ze coś nie tak z marcepankiem biedaczka, mam nadzieje, ze po tych badaniach wszystko się wyjaśni.
Buńcia - wróciłaś kochana do nas, trzymam kciuki tak jak o to prosiłaś &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mama - nowy cykl, noa nadzieja ... nic nam innego nie pozostaje, tylko tak myśleć ... Aha mamuś masz tą stronkę z tymi fotelami takimi miękkimi , co sol sobie kupiła ? Bo Wy tam chyba w temacie byłyście, a widze, ze soli teraz nie ma ... ??

sory za posta pod postem buuuuuu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry