reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej wszystkim!

Ja już na nogach i zaczełam dzionek odcinkiem "Przyjaciół", co by mieć dobry humorek, bo w pracy od 14 do 22 dziś. :tak:

Jaewa - powodzenia z chatką!!!
Monia, Bunia - bedziecie mamusiami, kochane moje babeczki!!!
Mamuś - witaj, słońce Ty moje! Milusiego dnia!

Mam nadzieję, ze Wam wszystkim miło dzień minie! Ja teraz śmigam pod prysznic, a potem kawusia! Kto chce? :happy::happy:


images
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka ;) Ja jestem tu nowa .. I muszę się z wami podzielić, że my z mężem zaczynamy się starać o dzidzię od przyszłego tygodnia i miejmy nadzieję, że się uda za pierwszym razem :) A wy jak się na to przygotowujecie?
 
ja i tak nie piłam- była ochota na winko ostatnio, ale że mam dietkę i baaaardzo zależy mi, żeby "schuść" to nie chcę ryzykować zastoju wagi ;-) wiem, że i tak w październiku zgrzeszę, bo idziemy na wesle- ja pojadę autem, więc pić nie będę, ale na pewno łyknę sobie torta ;-) a co! nie będę patrzeć jak inni szamają. jeden kawałek mi nie zaszkodzi - no chyba że mnie coś opęta i siądę przy tym torcie, a jak ktoś będzie chciał kawałek to będę warczeć :-D
BUNIA- no ja tez dietka ,ale przy hormonach nie wolno alkoholu bo oslabia dzialanie leku ,ale jak teraz bedzie ochota to sobie wypije i juz:tak:;-)
a z tortem to sie usmialam-buhahahahaha-bedziesz warczec mowisz:-D:-Dprzywieziesz troche dla dziewczyn ze "staraczek na diecie":sorry:-przywiez ,co:tak::rofl2::rofl2:
a kolega ma dobry teks-najbardziej mi sie podobal tlusty czwartek:-D:-D:-D:-D


JAEWA- domyslam sie ,ze to mozolna praca z tym szukaniem,ale na pewno cos pieknego i uroczego znajdziesz:tak:

MARY-BETH- czesc slodziaku moj-jak humorek dzis-ja skorzystalam z kawki:tak:u mnie wczoraj skonczyla sie @-po 2 dniach:szok::sorry::sorry:no nic-jak dla mnie to za krotko...

reszta babek wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!

pisalam do Marcepanka ,ale narazie cisza..
 
Witam się babeczki i ja

bunia mój mąż ma urodziny akurat 30 września wiec mam problem z głowy :)

mama, bunia - wiecie co czytałam o tej diecie ze super się chudnie ale ze potem ciężko wage utrzymać - ciekawa jestem jak będzie u was czy tamte osoby były niezdyscyplinowane moze - ja narazie odpuściłam dietę staram sie nie jest dużo a to ze tyje to nie mam na to wpływu - przytyłam narazie ok 4-5 kg to nie mało ( zaczynam w poniedziałek 6 miesiąc) ale w pierwszej ciąży do tego czsu miałam na plusie 6,5 a potem jeszcze tylko 4 przytyłam także licze ze i tym razem tak bedzie :)

mary - miłego dnia

monia, bunia
na pewno będziecie mamami - tak samo jak mama Wisienka, pralinka i wszystkie foremki
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki kochane wczoraj netu nie miałam :(
monia bunia tylam mocno
mamcia witaj skarbie
a co tam sie dzieje u marcepanka ?? bo nie nadrobie :(
ja sie czuje dobrze jak nigdy tylko czasem mam problemy z zasypianiem

Sorbuś witaj kochana :)
ale Ci zleciało w tej ciąży :) już niedługo będziesz finiszować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć dziewczyny!
ostatnio nie zaglądałam, bo nie miałam siły ani ochoty. jakiś mega dół mnie dopadł. nie chciałam Wam smęcić. Ale juz jest lepiej i oto jestem :-)
co tam się działo?
marylka marta jak się czujecie?mam nadzieję że wszystko dobrze?:tak:
Wisienka słonka życzę!:tak:
mamcia jak tam u CIEBIE?,
a Iwonka się odzywa?
odrobinę będę nadrabiać dzisiaj po pracy :) no i pojawię się na dłużej i mam nadzieję że nie zniknę tak szybko.
no i przylazła do mnie druga @. jeszcze tylko jedna...
Hej Sorbuś
:-) dobrze się czujecie?
 
hej Marylko :-D właśnie chciałam do ciebie pisać, czy wszystko oki, bo cię nie było :-)

mama przyniosę torta- takiego z owocami i ociekającego wysokotluszczową śmietaną ;-)
ja się tego kolegi zapytałam, czy jak jest taki to uważa, że Zaduszki też dla kobiet- zgadnij co odpowiedział ;-)

sorbuś moim zdaniem nie jest wcale trudno utrzymać tą wagę potem. dlatego jest właśnie kilka faz tej dietki i w każdej wprowadza się coś innego. do końca życia zostaje trzymać ten jeden dzień proteinowy, a tak można jeść normalnie. no ale jak ktoś się rzuca na jedzenie, bo uważa, że już mu się skończyła dietka, to musi liczyć się z tym, że długo takiej wagi nie utrzyma :tak: a pozatym zmienia się metabolizm itd i zdarza się cos przytyć, ale wtedy powtarza się I fazę dietki i od razu przechodzi do ostatniej. to taki bardziej styl żywienia niż rzeczywiście dietka :tak: :-D
 
marylka, mlodam - witajcie

mloda - my super się czujemy - kopiemy ze hoho :) :-D

marylka no jeszcze 4 miesiące to nie tak znowu już :):cool2: jak sie czujesz ciężarówko ??? masz mdłości

bunia właśnie te opisy były na zasadzie ze w tej fazie stabilizacji mimo iz wszystko było zgodnie z zasadami tyły babki - ale wiesz każdy organizm jest inny to nie ma co tak patrzeć - bo różne diety różnie działają na osoby także trzymam kciuki i wierze ze utrzymacie wage - bo ja po porodzie tez ja zamierzam stosować jak przestane karmić:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry