reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama05 po takiej przerwie to faktycznie dopiero rozkrecona ale nic to najwazniejsze ze juz jest :) A jak dzieciaczki Twoje??
 
reklama
Ten dzień się wlecze strasznie :-( A ja usypiam na siedząco :-( Dobrze że mnie Emila budzi kopniakiem co jakiś czas bo boję się usnąć przy Karoli. Wiem ze nie zrobi nic głupiego ani niebezpiecznego ale mimo wszystko strach zasypiać przy dziecku :-(

Chyba pójdziemy po Tigera do sklepu bo zaraz naprawdę zasnę :-(
 
wczoraj i przedwczoraj mialam pozytywne testy owu a teraz wlasnie wyszedl mi negatywny, tak wiec :-D clo dziala ( tepka musi to jutro potwierdzic!!!)
 
wiem, że ostatnio sie tu nie pokazuję :sorry: ale bardzo chciałabym was prosić o kciuki jutro- to dzień w którym zważy się nasza szansa na zamieszkanie gdzieś indziej (bo tu gdzie mieszkamy możemy być tylko do kwietnia). jutro będzie sądne popołudnie i bardzo bym was prosiła o trzymanie kciuków, żeby wszystko poszło po naszej myśli :tak:
 
Witam kochane. Kwarantanna zakonczona bo nic a nic nie dała.Pozdrawiam was serdecznie i slę buziaki. U mnie bez zmian ani@ ani testy nie wychodzą. @ nie pojawiła sie nawet po dupku. 40dc. Nie wiem co robić dalej. W przyszłym tygodniu jak nic się nie zmieni idę do gina. Do tego czasu mnie rozniesie...
 
A ja jestem tak zła, że słów mi brakuje, żeby to wyrazić. Z minuty na minute ( bo nawet nie z dnia na dzień) pęcherz mi się rozchorował! Jeszcze jak w pracy byłam w toalecie ok 12.30 to było wszystko dobrze a teraz ucisk na pęcherzu, pieczenie i krew w moczu. Masakra jakaś!! Na razie biore tzn wzięłam urosept a jak nie poprawi się do juta ok 12 to dzwonie do lekarza rodzinnego żeby mi przepisała furagin. Ech. :(
 
Witam kochane. Kwarantanna zakonczona bo nic a nic nie dała.Pozdrawiam was serdecznie i slę buziaki. U mnie bez zmian ani@ ani testy nie wychodzą. @ nie pojawiła sie nawet po dupku. 40dc. Nie wiem co robić dalej. W przyszłym tygodniu jak nic się nie zmieni idę do gina. Do tego czasu mnie rozniesie...
WISIENKO - jak dobrze ze jestes...teskniłysmy!!!!!:tak: Faktycznie, idz do gina, bo to dziwne!!!! Trzymam &&&&&&&&& !!!!!!!!!!!!!!!
BUNIUŚ - jeszcze raz &&&&&&&&&&& za mieszkanko!!!!!;-)
KROLOWAFAL - biedulciu!!! Tulam!!!!
 
bunia - kciuki będę trzymać :tak:

krolowa - kobito jak masz krwiomocz to natychmiast do lekarza bo może się coś z nerkami dziać a nie z pęcherzem :no:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry