reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam dziewczyny:)
Moze wy mnie wspomozecie dobra rada:)
Moje cykle sa regularne i trawaja 29 dni. Moja owulacja przypada na 17 dzien cyklu bo tak wykazuja testy i tempka. Tydzien temu w srode owulka do mnie przyszla a wczoraj wieczorem i dzias rano zauwazylam na wkladce bezowo rozowe plamienia tzn moj sluz w takim kolorze. Troche mnie to zdziwilo bo mam termin na @ dopiero w nastepny wtorek. Ze zwyklej ciekawosci zmierzylam temperature rano i o dziwo wyzsza niz zawsze mam i nigdy w sumie takiej wysokiej nie mialam w moim przypadku to 36.7. Myslicie czy moze to byc implantacja?? Przy tym mam lekkie bole brzucha jak na okres. Zastanawia mnie tez kolor bo slyszalam ze powinno byc rozowe lub czerwone.
Z gory dziekuje.
ANIULA -moze i to implantacja...tego Ci zycze,ja w tym cyklu i 5 cykli temu mialam 100% objawy a w tym to nawet test z czulościa 10 wyszedl mi od razu pozytywny a ciąży brak wiec ja sie w takie objawy nie "wslu****e" bo wiele razy juz sie przejechalam...
 
reklama
mama05 wiem wiem juz pare cykli to przechodzilam, ze myslalam ze cos a tu nic heh. No zobaczymy za pare dni, choc jedna rzecz mnie zastanawia lubie sobie wypic piwko od czasu do czasu w weekendzik a teraz jakos bleee :). No nic grunt to sie nie nastawiac choc to latwe nie jest.
 
ANIULA- no wlasnie to nastawianie sie jest najciezsze...a potem @ przylazi...
ja alkoholu nie tykam juz 8 m-cy-tyle ile jestem na hormonach....wczoraj wypilam lampke winka bo dzis od 18.00 znowu zaczynam zestaw hormonów przez 21 dni...
ale trzymam za ciebie &&&&&&&&&&&&&&&& :)
SORBUS- papa:)
 
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak mija dzionek???? Widze ze chhyba dosc spokojnie bo jakos cicho tutaj dzisiaj :)
 
RENNA-czesc:tak:ja zaraz wychodze po Zuze ,u nas piekna pogoda wiec idziemy z Domisiem spacerkiem:tak:a jak u Ciebie-@ rozkrecona??moja na koncówce,pewnie jutro bedzie juz po.
 
ściskam was kochane i proszę o dalsze &&&& żeby wizyty piątkowej mi pan doktor nie odwołał
lecę w chatkę

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-):-) :*:*​

Renna - hello! ;-) Co słychać?
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny,

mama, dziękuję za wieści odnośnie Marcepanka. Oczywiście wspieram jak mogę i niestety musi się już do końca oszczędzać...
 
reklama
ZAPMARTA- cześć kochana,jak tam na froncie??;-)
pisalam do Marcepanka pol godziny temu ,ale cisza....jak cos bede wiedziala to Wam przekaże...oby to byly dobre wiesci:tak:


lece zaraz po Zuze:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry