reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Pszczółka a no faluje brzuszek :):):):) ale to nie wiedziałam ze to jest wystawianie piętki:p:p
Mamcia - nio pamiętam jak mówiłaś .....:)
 
Szczęśliwa dzieciaczki najczęściej wyciągają piętkę, albo to może być też łokieć albo kolanko; spróbuj pobawić się z Xawierkiem w taki sposób, że będziesz głaskać brzusio w którymś miejscu i być może wystawi nóżkę, ja tak się bawiłam z moją Natalką i wyciskała nóżkę :-)
 
Monisia, Mama, Nagapalma - ale głupoty opowiadacie. ;) Dzisiaj po prostu dzień jest jakiś kiepski... Mnie np. cały czas głowa boli i trudno mi siedzieć przed komputerem.

Marcepanek - super fryzurka! :) Naturalnie masz takie proste włosy, czy będziesz musiała prostować?

Monisia
- u mnie taki śluz pojawiał się po okresie płodnym. A teraz mam go ciągle - to ponoć normalne w ciąży.

Sol - ja noszę soczewki, jak na ulicę wychodzę, no ale ja mam sporą wadę. Na szczęście krople nawilżające załatwiają problem. :)

Gwiazdeczka - witaj w naszym gronie. :)
 
Gwiazdeczka - oliwek/olejków próbowałam - na większość mam alergię - a to swędzi jeszcze gorzej :no: Więc wolę Oilatum :-p

Szczęśliwa - hej :-) Jak żeberka? :-p


Spadam bo moja mama już mi zaczyna porządki robić a mnie szlag trafia :dry:
 
Sol - żeberka całe jak narazie :p
Pszczółka ja tak próbowałam nie raz ale mój synus zamiast delikatnie mamusie kopnąć to wali wtedy jak nie powiem co wszystkie wnętrzności mi latają hi hi .....:):)
 
Szczęśliwa dobrze że dzidzia jest ruchliwa :-) tylko szkoda, ze cierpią na tym Twoje żeberka

Ja mówię PA PA bo zmykam na badanie
 
Majqa ja też tak robiłam z głupa i wyszła druga -a teraz mam bobaska w brzusiu :)

Pszczółka pewnie że możesz :)

umówiłam się na 90 % na usg 3 D na piątek mam nadzieje ze nie odwoła bo zastrzegł sobie ze gdyby mu coś pinego wypadło to zadzwoni bo generalnie nie przyjmuje w piątki - ale moze az takiego pecha nie bede miała :)

Szczęśliwa mój łobuziak też dokazuje, ale pewnie jeszcze nie tak jak twój :)
 
reklama
Sorbuś - czesc mamusiu :*:* ..... nioo ma takie swoje dni .... nie zawsze tak jest ale ostatnio coraz częściej a szczególnie jak sie wyspi że tak powiem....:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry