reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie ponownie!

Boooze, jak mi sie dzien wlecze w pracy... :szok::eek: Spac mi sie chce, ze szok - prawie na stojaco usypiam...

Majqa - a co stosujesz na buzie? Bo ja tez mam problemy z buzka i tez sie staram, i tez nie moge prawie nic, zadnego antybiotyku, nic... Ale w takim razie co mogloby pomoc, skoro od wewnatrz antybiotykiem tego cholerstwa nie mozemy pokonac? :eek: Ja juz wyprobowalam roznego rodzaju mydla, zele, kosmetyki apteczne itd. I raz gorzej, raz lepiej, ale nadal sie z tym mecze...
&&&&&&&&&&&&&&&&&&66 za tescik!
 
reklama
Hej, hej :)

Created, mi ostatnio ginka powiedziałam, że folik ma brać dopiero w tym cyklu, w którym będziemy się starać, ale ja wcześniej zaczęłam brać. Moja koleżanka z pracy, zaczęła brać folik dopiero jak się dowiedziała o ciąży, teraz jest w 13 tyg.

Ewcia, współczuję stresu. Mam nadzieję, że z serduszkiem wszystko będzie w porządku. I gratuluję córeczki :)

Malami
, zrób teścik za kilka dni, trzymam kciuki za plusika :)

Marcepanek, śliczne fotki :) I Ty ładnie wyglądasz :)

Monisia, w takim razie trzymam kciukasy :) Ja miałam testować
10 października, zakładając cykl 32dniowy, ale coś mi się faza płodna wcześniej zaczęła więc może wcześniej zatestuję :)
Właśnie luknęłam na mój cykl Jaśkowy i miałam wtedy duuuużo białego śluzu, pamiętam że wtedy też się nie nastawiałam na ciążę, bo miałam typowe objawy @.

Majqa, więcej wiary kochana, oby się udało :)
A testy owulacyjne ponoć wychodzą dodatnie w ciąży, więc może, może :)

Mary, życzę żeby jutro było lepsze niż dziś. Ściskam :)
Ja ładnych kilka lat temu miałam wywoływaną @, dostałam wtedy tabletki Provera.

Sorbek, a może do innego lekarza na usg połówkowe, ze sprawnym sprzętem? ;)

Gwiazdeczka
, witaj :)

Pozdrawiam wszystkie kobitki :)
 
majqa - potwierdzam :-) Ja miałam tak raz - testy owu wychodziły przez trzy tygodnie pozytywne a ciążowy potwierdził.

mary a próbowałaś pilingu gruboziarnistego i okładów z rumianku z szałwią? Ja takie robię mężowi czasami - bardzo ładnie wygładza cerę i odkaża skórę :tak:
 
gwiazdeczka -:szok::surprised:

mary-beth - dermatolog przepisała mi: rano davercin w płynie punktowo na noc davercin żel punktowo na zmianę z benzacne i białą maścią robioną w aptece liczę, że chociaz trochę mi się poprawi

sol - co myślisz o tym zestawie dla kobiety starającej się/w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
maja - chodzi ci o ten kilka testów owu plus ciążowy? Bo ja zawsze kupowałam te testy na allegro bo najtaniej wychodziło :tak: A ze u mnie trafić w owulkę to jak trafić w totka trójkę było to sporo mi ich szło :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maja - chodzi ci o ten kilka testów owu plus ciążowy? Bo ja zawsze kupowałam te testy na allegro bo najtaniej wychodziło :tak: A ze u mnie trafić w owulkę to jak trafić w totka trójkę było to sporo mi ich szło :-p

tak ja kupiłam 10 testów owu + 3 ciążowe

powiadasz, że okłady z szałwii i rumianka? rumianek sam próbowałam i coś lepiej było
a czego używasz do tych okładów? wata, waciki, jakiś materiał?
 
Ostatnia edycja:
Wiesz - zestaw jak zestaw - mi np potrzeba było na cykl ok 10 testów owu więc dla mnie taki zestaw był na jeden cykl :tak: Ale spoko zestawiki :tak:
 
reklama
maja - głupio się przyznać ale ja biorę Karoli tetrę starą bo ona ich prawie nie poniszczyła :-p Robię taki średnio mocny napar z rumianku i szałwii i przed peelingiem kładę ciepły okład na buzię żeby po rozszerzać pory a po peelingu robię letni okład i aż M nie poczuje że mu zimno - wtedy zdejmujemy :tak: Bardzo ładnie mu działa na cerę - szczególnie że on ma atopową skórę :sorry:


Trzymajcie za mnie kciuki - zaraz będę próbowała uśpić Karolę. Mam dość słuchania że o 20 wszystkie dzieci śpią a moja buszuje codziennie do 24 :-( Wiec dzisiaj pierwsza próba. Szkoda tylko że jestem sama (M w pracy) i M nie ma jak mnie wspomóc w tym zamierzeniu :-( Ale mam nadzieję że mi starczy samozaparcia :tak: Chyba ze sama padnie :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry