reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Krakowianko jeszcze jako tako jak wysuszę suszarką są w miarę proste ,ale jeśli schną tak same to strasznie się kręcą więc w ruch idzie i tak prostownica by wyglądały właśnie tak.
szczęśliwa pamiętam ten ból ;-) ale warto się nacierpieć :-)
 
reklama
Witam sie z pracy!

@ nie ma... :szok::eek::eek::baffled::confused::confused::confused::oo::oo: No i nie ma raczej opcji, ze jednak fasolka, bo: beta negatywna, powtorzone sikacze negatywne, plamie... Juz mi sie cykle calkiem powalily?

Marcepanek - slicznie wygladasz!


Dziewczyny - nigdy nie mialam tego problemu, wiec nie wiem, ale jesli @ musi byc wywolywana, to co lekarze na to daja?

Milego dnia zycze!!!
Mam nadzieje, ze mi zleci w pracy nudnie i szybko, bo nadal mi smutno jak cholera...
 
marry dziękuje :-) Z tego co się orientuje to luteinę dziewczyny mają brać bądź inne tableteczki potem odstawić i czekać.
Kochana niech @ szybko przyłazi ;-)
szczęśliwa nawet dobrze ,a dzidzia fika i to jak i szokuje mnie to wciąż ,że już tak szybko się o tym przekonałam.
No i płeć wiem ,że to jest zawsze 50% na 50% ale kurde widziałam ja ,gin i Tomi tą antenkę i nie wiem już sama. Może ta antenka to coś innego ,ale się okażę za 4tygodnie :-)
 
jestem ,bylam po Zuze i w aptece po Clo:sorry:

MARY-BETH- na wywolanie przepisuja albo duhaston albo luteine(hormon-progesteron) przewaznie na 5 dni i po odstawieniu na 3 dzien powinien byc @ ale jak jest u Cibie to nie wiem jakie tam macie leki...
 
Marcepanek - nioo tez byłam w szoku ze tak szybko czujesz maluszka :) ale to dobrze :):) ja tez widziałam cosik miedzy nogami w 15 tygodniu ale bałam sie ze sie pomyle z pępowiną a jednak pisiorek i synuś :)
 
Szczęśliwa ja nie powiem ,że nie będę się cieszyła jak będzie drugi syn ,ale miałam jednak nadzieję ,że doczekam się córeczki. Różowe ubranka ,kiteczki i te sprawy...więc teraz nadal nie obstawiam nic i poczekam do tego 20października.
 
reklama
ja jestem :)
wróciłam od dermatolog
zbyt wiele nie da się zrobić bo staramy się o dzidzię ale może chociaż trochę się poprawi :/

zakupiłam dzisiaj teścik no i czekam

sorbek - możliwe by test owulacyjny wykazał ciążę? Qrcze boję się dziewczyny - stresa mam, że szok
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry