reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PSZCZOLKA- no trooooche Cie nie bylo:) ja moge dzialac ile chce ,tylko pilnowac musze ,zeby brac hormony,w tym cyklu znowu mam monitoring czy bedzie owulka...
a u Ciebie te 3 tyg szybko zlecą:))
 
reklama
Pszczółka dziękuje ;-)
sol też mnie swędzi ,ale to nie tylko brzuch. W ciąży zawsze skóra robi mi się mega sucha :-( Doprowadza mnie to do szału...grrrr
 
Ja w ciąży też miałam takie swędzenie że myślałam że zwariuję, bo skóra sie naciąga, i chyba z tego to wynika, ale nie wiem do końca.
Mama mam nadzieję, że szybko ale co dzień patrze ile to jeszcze przede mną.
A ja siedzę jeszcze w pracy i mi niedobrze, bo muszę nic nie jeść do 16.10 bo mam USG brzucha, praca nam zafundowała różne badania i wybrałam takie, ale bleeeeee:baffled::confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej! Ja tez sie dolacze. Mam juz syncia, staramy sie juz 2 lata o rodzenstwo dla niego. Teraz lekarz przepisal mi CLO, bo nie mialam owulki.
 
Gwiazdeczko - zapraszamy :-D

marcyś - ja przy Karoli miałam do tego stopnia suchą skórę na brzuchu że się sypała dosłownie :dry: a swędziało pierońsko :-( a na reszcie ciała nie było dużo lepiej :-( Tylko ze ile bym nie smarowała to albo mnie uczulenie łapało albo nie działało :-( Teraz sobie Oilatum chyba kupię do kąpieli i będę się kąpać jak dzidzi :-p
 
PSZCZOLKA- no to wspoczuje-glod to nic milego....
GWIAZDECZKA- witamy na wątku-ja od piatku zaczynam z Clo.jestem po 2 cyklach z Clo teraz mialam 2 cykle bez i znowu bedzie Clo.powodzenia!!
 
Jestem i Ja:):) przepraszam ze tak nie zaglądam ale wiecznie coś robie a tu sprzątam a tu lece do sklepu nawet kompa nie wyłączam :/ .....
Marcepanek - dzidzia śliczna :):):)
Mama - hejka :)
Sol- czesc
Nagapalma - czesc słoneczko ..... matko w 26 tygodniu urodziła szok ......
Mały daje czasme popalić .... albo śpi długo i sie zamartwiam albo mi walnie takiego kopa ze idzie narobic z bólu ..... dał mi dzisiaj tak po żebrach ze szok .....
 
reklama
Witaj Szczęśliwa a im bliżej porodu do dopiero będzie Cię kopał od środka :-) A wystawia Ci czasem piętki ?Tak, że brzuszek tak faluje?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry