reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc Wam !!!:-):-):-)
Bylismy wczoraj z M. u znajomych, mają półroczną córcię, poprostu się zakofałam, małą jest przesliczna, a do tego ciągle się smieje, niesamowite:tak::tak::tak: ... Szkoda, że to wszystko jest takie trudne.:-:)-:)-(

A teraz śniadanko ..... mmmmm .....:-):-):-)

Zobacz załącznik 284519
 
reklama
Pszczółka dzięki za pocieszenie... Ja jakoś staram się poprostu nastawić na ewentualna porażkę bo jakoś wyjątkowo mi sie w tym cyklu ubzduralo że się udalo... Nie robiłam monitoringu więc nei wiem który jajnik (przy jednym nie mam jajowodu) i bylismy na urlopie i stąd te moje wariacje...

Majqa ja Cię doskonale rozumiem:) Jeszcze tylko kilka dni i sie dowiemy... Oby bylo tak jak chcemy:)

Nagapalma takie dzieci sa urocze! Ja mam siostrzeńca w tym wieku:) I też się śmieje caly czas:) Aż by się chciało już natychmiast takiego bobasa...
Czasem poprostu musi byc trudno i nic nie poradzimy:((
 
Majqa a może po wczorajszych przytulankach będzie dzidzia :-D Życzę Ci tego, ale rozumiem też Twój smutek.

Nagapalma witaj, ale pyszne śniadanko masz :-D
 
Dzięki za pocieszenie

no dobra biorę się w garść
piję teraz kawkę i zaraz zaczynam weekendowe porządki by na jutro było mniej

monia a kiedy masz termin @?

edit:
wiecie od trzech dni tak mnie boli kręgosłup lędźwiowy, że się ruszać nie mogę, a tu tyle roboty :/
 
Ostatnia edycja:
Majqua na niedzielę... Ostatnio po clo zawsze mam 19stego...

Jak skończysz u siebie sprzątac to wpadnij do mnie:)) Bo też by wypadało a ja nie mam ani czasu ani siły...
 
monia, pszczółka - witajcie !!! :-) Coraz mniej nas tu na tym forum ...

Majqa - po mału nie wierzymy , z każdym @ coraz mniej, ale to nie temat do rozmowy na dziś, nie chcę sobie psuć dnia :tak:

No akurat, w sklepie juz wszystkie ciacha wykupione i zamiast torcika mam ochydną drożdżókę i kanapke z baleronem i metką łososiową, na deser ptasie mleczko Dmochowskie - moje ulubione i monte 2 szt .... hihi !!! :szok::szok::szok:
 
witam sie i ja :)
u nas wychodzi slonce! maly jeszcze soi... ale pewnie zaraz wstanie

kinga85 : co u ciebie? dawno cie tu nie bylo!!!! odp na twoje pytanie z NK : wyjazd do PL : meczacy, caly czas deszcz, wiec siedzielismyu w domu ... nic atrakcyjnego niestety poza tym, ze zobaczylam sie z cala rodzina :)
 
Hej wszystkim!

Mary czy masz już wyniki?? Bo ja cały czas trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aż mi się ciężko na klawiaturze pisze!
Hej KrolowaFal! Nie mam wyników jeszcze, czekam na telefon od ginki. W sumie powiedziała, ze może to być i w poniedziałek, ale mam nadzieję, ze dziś! Dziękuję Ci, kochana!

Witam ;)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamom :))
Marylka, Mary-beth - Będzie dobrze, życzę Wam wspaniałych 9 mc
Ja teraz będe rzadziej na BB, mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie, przeprowadzam się, dzisiaj wynajęliśmy domek, jest tam sporo roboty, więc będe tam przygotowywać wszystko, do wprowadzenia się :)

W niedzielę do Was zawitam, mam nadzieję, że któraś zgotuje mi jakieś kolejne dobre wieści.
Ja próbuję w przyszłym miesiącu, już w nowym domku, więc chyba przyniesie to szczęście :)
Dam Wam znać od razu :)

Trzymajcie się cieplutko i rośnijcie zdrowo, Wy i Wasze Dzieciątka..
Misia, Mama, Mary-beth, Marylka, Maggy, Krakowianka, Sol, Jsorbek, Zapmarta
I oczywiście trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające się :)
Pszczólka, Blusia, Monisia, Majqa, Monia, Malapralina
Mam nadzieję, że wymieniłam Was Wszystkie, jak nie, to przepraszam :*
Dobranoc ;)
Createdbylove - dziękuję Ci, kochana! Wiedz, ze ja równiez trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie! I życze miłej przeprowadzki!

Merry, mam wielką nadzieję, że ten test się pomylił. Ściskam, bo pewnie sama bym jajo zniosła z niecierpliwości. Będzie dobrze :)
Hej Blusia! Dziękuję Ci serdecznie. Ja też mam taką nadzieje, ale póki co musze czekać na wyniki bety...

Witam sie tylko i pozdrawiam was wszystkie - nie mam narazie weny do pisania :-:)-:)-:)-( bardzo sie martwię ale nie bede o tym pisac mam nadzieję ze za niedługo sie wszystko wyjaśni pozytywnie - trzymajcie prosze kciuki
Sorbusiu - witaj! Mam nadzieję, kochana, że wszystko się ułoży, cokolwiek by to było! Nie martw się! Ściskam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby sprawy potoczyły sie po Twojej mysli!

Mary bidulko:( Mam nadzieję że test u lekarki się pomylil i jednak Tobie też będzie można gratulować:))

Przepraszam ale więcej nie doczytałam....
A mi w środe lekarka powiedziała że małe szanse na dzidzię bo mało śluzu i macica mała i twarda więc nie wiem czy wogóle będe w ta niedzielę testować... Smutno tak jakoś...
Monia - witam Cie i dziękuję za słowa otuchy! Ja ściskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby i Tobie się udało, kochana! Zobaczysz, ze przyjdzie ten dzień!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mary trzymam mocno kciukasy za Ciebie i mam nadzieje że wszystko będzie ok

Cześć:)

Przeżyłam wyjazd z dyrektorką:)) I nawet nei było tak źle:) Tylko jazda cholernie męcząca - ponad 6 godz w każdą stronę:( Wróciłam o 22 ale ponieważ wstałam o 3 rano to padłam od razu i jeszcze bym spała....

Mama teraz będe częściej bywac w Poznaniu:) Może kiedys się spotkamy:)


Marylka ogromniaste GRATULACJE!!!!!!!!! Jednak to jedzenie to z jakiegoś powodu było:))

Mary bidulko:( Mam nadzieję że test u lekarki się pomylil i jednak Tobie też będzie można gratulować:))

Przepraszam ale więcej nie doczytałam....
A mi w środe lekarka powiedziała że małe szanse na dzidzię bo mało śluzu i macica mała i twarda więc nie wiem czy wogóle będe w ta niedzielę testować... Smutno tak jakoś...
dziękuje kochana i czekam na ciebie i na Twoje 2 kreski
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry