reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary dla Ciebie to nawet indiańskie tańce szamańskie odtańcze, żeby fasolinek był.

U nas zimno przeraźliwie. Chyba sobie kupie farelkę do pracy bo umrę!! Już nawet herbata nie pomaga. Czy któraś z was tez jest zmarzlak? Macie na to jakieś sposoby?
 
reklama
Cześć Mary trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby wynik był dziś i to POZYTYWNY!!! :tak:
Marylka hej, jak mężuś zareagował?
 
ja jestem zmarzlak :) to chyba wynika z braku izolacji i... problemow z krazeniem
mam wiecznie zimne stopy
wtej chwili u nas w mieszkaniu pewnie oK.22-23 stopni a ja dres, koszulka, welniane skarpety :)
5 minut temu zdjeclam sweter - bo sie zagrzalam troche od laptopa na kolanach :)
 
pszczółka bardzo sie cieszył buzia mu sie śmiała jak nigdy - jeszcze nigdy nie widziałam go tak szczęśliwego i nawet śpiewał I`m so happy !! i powiedział że idzie ze mną do lekarza :) bardzo mnie to cieszy bo nie byłam pewna czy bedzie chciał iśc :)
 
Josephine i KrolowaFal ja też jestem zmarzluchem, i wiecznie mam zimne stópki :-p , rzeczywiście farelka w pracy by się przydała

Marylka to mężuś super zareagował :-D Bardzo fajnie, że masz takie oparcie w nim :-)

Już poprawiam się :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ooł !!! Post pod postem, sol będzie nie zadowolona !!! hahahahaha !!!

aha sol - swietne te Twoje nowe mebelki, siorka moja ma taką ogromną czarną pufę i jest mega zadowolona, ma ją juz ponad rok i nic się z nią nie dzieje, świetnie się w tym ogląda telewizor i zasypia potem ...
 
pszczułka no nigdy go jeszcze nie widziałam tak szczęśliwego :) i móiw na mnie mamuśka :) oby tylko dzidzia sie teraz dobrze rozwijała i zdrowo rosła - to jest w tej chwili najważniejsze :)
 
U mnie z farelka jest o tyle ciężko, że siedzę z koleżanka w pokoju i to moją przełożoną i muszę z nią się konsultować. Gdybym miała swój pokoik to bym miała ciepełko...

A te pufy co pokazała Sol to mi się marzą... Moja szwagierka ma taką i jest zadowolona. Mi się jeszcze marzy fotel bujany żeby dzidzię lulać...
 
Hello:-)
Widze, że humory Wam dopisują i powiewa optymizmem:-DCiesze się.

Witam te, których jeszcze nie miałam okazji poznać, a więc Pszczółkę i KrolowaFal:-)
I resztę oczywiście Marylkę, Jospephine,nagapalma, Monie, Mary-beth:-)Te które pominełam sorki.

Podczytuje Was, ale nie ma czasu się udzielać.
Fajnego dzionka wszystkim:happy2:
 
reklama
Witam;-)
może ktoś mnie jeszcze pamieta:-p

czasem tu zaglądałam i nie mogę sie oprzeć gratulacją dla
mama05 & Marylka oraz innym którym się udało! najserdeczniejsze gratulacje, niech fasolka zdrowo rośnie!:-)
u mnie nic ciekawego. na razie się wakacjuje i będę teraz czegoś szukała, poza tym za niedługo rok jak zaczeliśmy się starać:-(
ech jakie to smutne, no ale cóż.
pozdrawiam serdecznie :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry