reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol zestawik super jak Mężuś zobaczył to się szykuję na niego:-)

Mama Kochane te Twoje dzieciaki:happy2::happy2::happy2:

Created to życzę powodzenia w takim razie:happy2::happy2: I nie zapomnimy na pewno tylko Ty o Nas też nie zapomnij:-p

Pszczółka ja odstawiłam jakieś 3 miesiące przed staraniami. Chociaż planowaliśmy je dopiero od nowego roku:happy2::happy2::happy2:

Krakowianka słodziak brzusio:happy:

Mnie Mój Mężuś zapytał co chcę na urodzinki a że nie mam nic takiego to mam sobie zamówić pierwsze spodenki ciążowe i jakieś bluzeczki także jutro Wam pokaże jak już sobie powybieram :happy:


Kochane muszę zadać Wam pytanko bo nie spytałam lekarza i nie wiem:-( Jak z przytulankami?? Myślicie, że powinnam poczekać do kolejnego usg??
 
reklama
Witam Dziewczynki;-)

Znowu przespalam prawie caly dzien....:sorry2:az mi przed S jest wstyd ze tak tylko spie i spie....:szok:

Blusia dziekuje Ci za odpowiedz z tym furaginem. Mi wczoraj lekarka przepisala Keflex i podobno jest bezpieczny w ciazy juz od I trymestru.

Misia mi powiedzieli ze jak nic nie boli i nic sie nie dzieje mozna sie przytulac bez problemu :)

Chce Wam zyczyc pieknego piatku:tak: Znikam bo jedziemy na zakupy papa :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pszczółka mi ginka powiedziała że trzeba 3 cykle poczekać ale tylko dlatego, że istnieje większa szansa na ciążę mnogą. Ja miałam jeden cykl po tabletkach (3 lata cilestu) i w drugim zaczynamy starania. Najwyżej będą dwa szczęścia od razu. Dla nas ważne żeby były.

Mary czy masz już wyniki?? Bo ja cały czas trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aż mi się ciężko na klawiaturze pisze!

Mama już sobie wyobrażam euforię Twoich dzieciaczków na wieść o dzidzi! Pozazdrościć takich fajnych smyków.
 
Witam sie tylko i pozdrawiam was wszystkie - nie mam narazie weny do pisania :-:)-:)-:)-( bardzo sie martwię ale nie bede o tym pisac mam nadzieję ze za niedługo sie wszystko wyjaśni pozytywnie - trzymajcie prosze kciuki
 
Cześć:)

Przeżyłam wyjazd z dyrektorką:)) I nawet nei było tak źle:) Tylko jazda cholernie męcząca - ponad 6 godz w każdą stronę:( Wróciłam o 22 ale ponieważ wstałam o 3 rano to padłam od razu i jeszcze bym spała....

Mama teraz będe częściej bywac w Poznaniu:) Może kiedys się spotkamy:)


Marylka ogromniaste GRATULACJE!!!!!!!!! Jednak to jedzenie to z jakiegoś powodu było:))

Mary bidulko:( Mam nadzieję że test u lekarki się pomylil i jednak Tobie też będzie można gratulować:))

Przepraszam ale więcej nie doczytałam....
A mi w środe lekarka powiedziała że małe szanse na dzidzię bo mało śluzu i macica mała i twarda więc nie wiem czy wogóle będe w ta niedzielę testować... Smutno tak jakoś...
 
Ostatnia edycja:
Witam sie tylko i pozdrawiam was wszystkie - nie mam narazie weny do pisania :-:)-:)-:)-( bardzo sie martwię ale nie bede o tym pisac mam nadzieję ze za niedługo sie wszystko wyjaśni pozytywnie - trzymajcie prosze kciuki
Ja bardzo moooocno 3mam kciuki i wierzę że bedzie dobrze kochana...
jestem dobrej myśli
&&&&&

Miłego dnia!
 
Witam się z Wami porannie :-D

KrolowaFal masz rację, że jakby co to będą dwa szczęścia na raz :-D ale może rzeczywiście ten jeden cykl przeczekać i zacząć od drugiego :-)

Jsorbek trzymam &&&&&&&&&&& bardzo mocno aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :-)

Monia super, że przetrwałaś ten wyjazd, choć wierzę, że łatwo nie było, pozdrawiam :-) A jak ogólnie zachowanie dyrektorki? I nie smutaj się, tu też niektóre dziewczyny mówiły, że nie jest dobrze a jest super, więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie, oby były II
 
Witam dziewczyny :)
Dziękuję za miłe słowa

A mi się chyba jednak nie udało i tym razem. Zero objawów nawet "urojonych". Cóż czekam na @ ...
 
Majqa a ja dalej trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, bo mimo wszystko jak nie ma @ to jest Nadzieja. Nie smuć się.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry