reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Maggy - póki co: nic. ;) Ale pewnie odchudziło mnie przez te mdłości w innych miejscach, a brzuch teraz sprawę wyrównuje. ;)

Sol - będziesz zadowolona z tych foteli. :) Widzę że się Karola już urządziła. ;)
 
SOL- no super te fotele,musze pomylec:tak:

MONISIA- oj ,jak mąż przytuli to na pewno smutki pojda won:-D:-D
PSZCZOLKA-a no mam aparatke w domu i masz racje-przewidziala mi dzidzie bo to mi powiedziala w poniedzialek ,ze serce mi bije jakbym miala dzidziusia a w srode test pokazal II

JA juz mykam kochane-dzieci spią ,ja zapodalam sobie lutke i sie klade-dzis byl termin @ i nie na jej:-):-):-):-)balam sie caly dzien i co chwile sprawdzalam w toalecie:sorry2:

do jutra kochane ,dla tych ktore sie staraja dzis przesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
sol- fotele wygladaja na baaaaaaaaaaaaaaaardzo wygodne :D rewelacja :D

krakowianka- to tak jak ja przez pierwsze 3 miesiace nic nie przybralam.. dopiero ostatni jakis tydzien -10 dni dowalilam 2kg :D a przedtem tylko wielki brzuch :d
 
Witajcie kobitki :)

Jaewa, ja brałam w ciąży furagin w pierwszym trymestrze. Lepiej wyleczyć od razu, niż miałyby być potem jakieś problemy.

Merry, mam wielką nadzieję, że ten test się pomylił. Ściskam, bo pewnie sama bym jajo zniosła z niecierpliwości. Będzie dobrze :)

Maryla, nie chyba tylko na pewno jesteś w ciąży. Piękne dwie kreski. Gratuluję bardzo bardzo :)
Kurcze, prawie Was nie znam, a cieszę się z każdego pozytywnego testu jakbym go ja robiła ;) Ale nie ma co się dziwić, że tyle fasolek się pojawia, jak tyle dziewczyn trzyma kciuki :) Więc nie ma wyjścia, musi nam się wszystkim udać zafasolkować :)
Jestem ciekawa jak Twój M zareaguje :) Pomysł pierwsza klasa :)

Mama, pewnie małż wie co mówi ;) Mój też ze stoickim spokojem mówił, że jestem w ciąży, gdy ja już się nie mogłam doczekać testowania :) Wykrakał :) Słodkie te nasze smyki, ja już się nie mogę doczekać kiedy mój Jaś będzie się tulił do zaokrąglonego brzuszka :)

Monia26 no to będziemy w jednym czasie testować :) Oby też się posypały fasolki, tak jak teraz :)

Lammpeczka, witaj. Powodzenia w starankach, mama nadzieję, że załapiemy się na czerwiec :)

Majqa, a może jakieś serduszko na zgodę? :)

Pszczółka, ja słyszałam, że po tabletkach jest większa możliwość zajścia w ciążę bliźniaczą :)

Beliz, witaj :)

Monisia, ściskam i smutasy odganiam :)

Krakowianka, fajny brzuszek :)

Mama, Sol, spokojnej nocki :)

Ufff, dobrnęłam do końca ;)
 
Hej Blusia no właśnie trochę się tego też obawiam, ale bardziej o to żeby dziecko było zdrowe
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za testowanko, oby były II :-)
Ja też już zmykam bo muszę Małą położyć i idę kąpciu. Przyjemnego wieczorku Dziewczynki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój Mały na szczęście już poległ, ale ja go wcześniej kładę ze względu na wczesne pobudki.
Zmykam na seans serialowy :)
 
reklama
Witam ;)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamom :))
Marylka, Mary-beth - Będzie dobrze, życzę Wam wspaniałych 9 mc
Ja teraz będe rzadziej na BB, mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie, przeprowadzam się, dzisiaj wynajęliśmy domek, jest tam sporo roboty, więc będe tam przygotowywać wszystko, do wprowadzenia się :)

W niedzielę do Was zawitam, mam nadzieję, że któraś zgotuje mi jakieś kolejne dobre wieści.
Ja próbuję w przyszłym miesiącu, już w nowym domku, więc chyba przyniesie to szczęście :)
Dam Wam znać od razu :)

Trzymajcie się cieplutko i rośnijcie zdrowo, Wy i Wasze Dzieciątka..
Misia, Mama, Mary-beth, Marylka, Maggy, Krakowianka, Sol, Jsorbek, Zapmarta
I oczywiście trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające się :)
Pszczólka, Blusia, Monisia, Majqa, Monia, Malapralina
Mam nadzieję, że wymieniłam Was Wszystkie, jak nie, to przepraszam :*
Dobranoc ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry