reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ewcia - a mówiłam przyjeżdżaj do mnie na te kilka dni :-D

palma - po cesarskim cięciu zostają blizny i zrosty czasami takie nie ułatwiające życia :tak:]



A ja właśnie wyzwałam od kretynów i baranów informatyka rzekomego siedzącego na infolinii w Gdyni u mojego dostawcy internetu. Boniu- dawano na takiego głąba nie trafiłam :no: Idę dać Karoli obiad :dry:
 
cholera znowu żoładek daje sie we znaki, znowu mi sie odbija i zgaga mnie pali , chyba sobie strzelę ..... 50 tkę hehe !
Dobra dzierlatki, zmyakm po mału, cza sie brać do roboty !!!

Odezwe sie wieczorkiem
Miłego popoludnia
ciaooooo !!!
 
nagapalma tak, po cc, robią się czasem tam w środku i ja czuję że mam takie zgrubienia na bliźnie, czasem mnie jeszcze trochę boli z jednej strony
Create no właśnie, najgorszy jest czas, że tak długo, ja czasem tych 8 h w pracy wytrzymać nie mopę, a z kim się pracuje też jest ważne
Sol a w jakim sensie napisałaś nie ułatwiające życia, bo aż się wystraszyłam
 
Created - no prawie w tym samym:) Kiedy testujesz???
Ja w niedzielę jak nie dostanę @...

Nagapalma zrosty po cesarce, mogą być różnie umiejscowione...
 
MAMA - OOOOGROOOOOOMNE GRATULACJE!!!! :D :D :D :D

Misia - a ty z kotem Mamy mieszkasz? Ja też nie miałam toxo, a mam 2 koty NIEWYCHODZĄCE i NIEJADAJĄCE surowego mięsa. Więc myślę, że jak masz stały kontakt z tym kotem i do tej pory się z nim miziałaś, to jakbyś się miała zarazić, to już byś się dawno zaraziła. Ja moje głaskam normalnie, tylko zaraz potem idę ręce umyć i tyle. Zresztą myślę, że ich niegłaskanie niewiele by mi dało, bo przecież ich sierść i tak jest WSZĘDZIE. Myślę, że Zapmarta jako zakocona też się może wypowiedzieć w tym temacie.

Sol
- myślę, że taka sukienka jest dobra nie tylko na okres ciąży. :)

Marcepanek - ale super, że już tak wyraźnie czujesz Maluszka. :D

Szczęśliwa - i jak po wizycie? :)

Create - myślę, że musisz wytrzymać te 5-6 dni i wtedy powtórzyć test. :)

Co z naszą Mary-beth???
 
pscółka - a na przykład potrafią ciągnąć jak się najesz albo zaczniesz śmiać :sorry: Moja siostra miała CC i choć to było 7 lat temu to do dzisiaj czasami ją ten szew ciągnie albo zaczyna boleć przy napinaniu mięśni. Ale wszystko zależy jak Cię zszyją, w jakim wieku jesteś i jak twój organizm się regeneruje :-) Np ja po laparo wstałam po 8 godzinach a kobietka obok mnie która miała godzinę przede mną zabieg wstała dopiero po dwóch dniach :-D Mi się wygoiło wszystko po kilku dniach a jej po 3 tygodniach dopiero - wiec różnica kolosalna. Tyle ze ona przestała czuć szwy po tygodniu a ja się męczyłam przez 2-3 miesiące bo przy każdym napięciu mięśni mnie bolało w miejscach zrostu choć wszystko było już wygojone :tak: Koleżance po CC zostały takie zrosty w macicy że po pół roku się okazało że jej się takie endometrium robi że do jamy brzusznej wyłazi i ma dziewczyna endometriozę w wieku 24 lat taką że przebija niektóre 60-latki niestety. Mojej siostrze też się endometrioza wdała po CC i teraz ciągnie na hormonach tak silnych że jak kiedyś szczupła laska była to teraz waży prawie 90 :-( Ale zahamowało endometriozę. Jak dla mnie bardzo wysoka cena tej cesarki :-( Historii jest wiele i są różne - jedne z happy endem że wszystko się wygoiło i było super - nic tylko rodzić przez CC a u innych już nie da się założyć różowych okularów :-(

krakowianka - też tak sądzę ale i tak kasy aż tyle nie mam na nią :-( Już sobie odpuściłam tą kieckę :-( Chociaż jest śliczna :-(



Spadam po wyniki z Karolą póki jeszcze nie pada :tak:
 
Witam dziewczyny!Jestem tu nowa i tak jak wy mam zamiar się starać o dzidziusia,a raczej już się staram i jak narazie nic,ale to dopiero miesiąc.Mój synek ma 5 lat i chyba czas najwyższy na rodzeństwo.Jeszcze z pół roku temu nie miałam zamiaru mieć drugiego dziecka,a teraz to chyba niczego bardziej nie chcę.
 
reklama
Gosiek witaj :)

zobaczcie co znalazłam calkiem przez przypadek :)

Chyba najczęściej zadawanym kobietom w ciąży pytaniem, mającym rozstrzygnąć, jaka będzie płeć dziecka, jest: "A na co masz ochotę?" Jeśli ciągnie cię do słodkich smaków, bez przerwy marzysz o słodyczach i owocach, urodzisz córkę. A jeśli najchętniej pałaszujesz produkty białkowe, takie jak mięso czy ser - będziesz miała syna.

czyli co jak ja już 2-gi raz w tym tygodniu jem dżem dzis brzoskwiniowy (a ostatnio truskawkowy) z polędwicą??? oby nie na @
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry