reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Createdbylove ja tez liczę na październik. Mam nadzieję, że nam się uda, pozdrawiam :happy:
Za wszystkie staraczki mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Dokładnie Pszczólka - Ważne, żeby do końca 2010r. zdążyć ;)
Mamy czas :)
I ważne, żeby pamiętać, żeby seks przynosił radość a nie był tylko w celu zajścia w ciąże, czyli raz, dwa i koniec.
Bo im jest przyjemniej tym wieksze szanse ;)
 
Masz rację Create a jeśli chodzi o Twoją pracę to jak pisałaś o tych 12 to od razu przypomniała mi się Irlandia bo swego czasu tam przebywałam i też tak pracowałam, i podziwiam Cię że wytrzymujesz bo było nie raz ciężko.
A co do przyjemności to przy Natalce od razu się nam udało :-) ale boje sie że teraz moze być gorzej bo mnie mój gin straszył, że jak mam zrosty po cc to będzie trudno
 
Witam się ponownie:)
Po obiadku i przy kolejnej kawusi.... Szkoda tylko ze rozpuszczalnej bo ona nic poza smakiem nie daj (a i smak dziwny jakis dziś...) a ja poprostu usypiam... Wczoraj padłam o 21 (w sensie ze zasnęłam normalnie w łózku bo wcześniej przysypiałam na fotelu)

Ewcia czemu nudy???
Możemy się zamienić:))
 
Oj to to nie tylko Tobie:)
Mi też się nie chce... Ale niestety muszę sporo rzeczy robić... Takich nudnych i odmóżdżających:(((
A jutro pobudka o 3 rano:(((( I o 4 wyjazd do Poznania (6-7 godzin) spotkanie i powrót...... Umrę tam...

edit:

Zamoeniłam kawkę na herbatkę z miodem i cytryną i to jest to czego mi się chciało:))
 
Pszczółka - To bardziej męczy sam czas, a nie praca. Jak narazie mi odpowiada, jak przyjdzie Maleństwo, to zmienię ;)

Chyba każdy źle się czuje, przez tą pogodę, u mnie 9 st, silny wiatr i deszcz :(

Monia - Widzę, że mniej więcej w tym samym czasie, wypada nam @
 
reklama
a ja właśnie kończę obiadek gotować: zupka pomidorowa z ryżem i gołąbki w sosie pomidorowym (zostało ich sporo z wczoraj :laugh2:)

też spanie mnie łamie ale mam jeszcze dużo roboty a o prasowaniu nie wspomnę :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry