reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gosiek witaj.

Maryla ja w to nie wierzę. Moja siostra za pierwszym razem objadała się mięchem a za drugim lodami i mam dwóch pięknych siostrzeńców.
 
reklama
Gosiek witaj :)

zobaczcie co znalazłam calkiem przez przypadek :)

Chyba najczęściej zadawanym kobietom w ciąży pytaniem, mającym rozstrzygnąć, jaka będzie płeć dziecka, jest: "A na co masz ochotę?" Jeśli ciągnie cię do słodkich smaków, bez przerwy marzysz o słodyczach i owocach, urodzisz córkę. A jeśli najchętniej pałaszujesz produkty białkowe, takie jak mięso czy ser - będziesz miała syna.

czyli co jak ja już 2-gi raz w tym tygodniu jem dżem dzis brzoskwiniowy (a ostatnio truskawkowy) z polędwicą??? oby nie na @

z tym też nie tak do końca
ja jadłam na początku 1-szej ciąży śledzie marynowane i ogórki kiszone i co? CÓRKA :-):tak:

szczęśliwa - gratuluję chłopca :)
 
Sol ja nie chciałam cesarki, nawet w najczarniejszych snach nie śniło mi się że będzie, ale jak o 2 w nocy odeszły mi wody, a dziecko nie schodziło do kanału i nie chciało sie urodzić, to dopiro po 15 zrobili mi cc i o 15.30 urodziła się Natalka, ponad miesiąc walczyłam z raną, bo miałam ropę i chirurg musiał mi to czyścić, teraz jest nawet ok, ale jak podźwigam mała to czasem mnie boli
 
Gosiek, witaj. :)

Sol - ja Cię rozumiem... sami jesteśmy w tym miesiącu pod kreską... :(

Szczęśliwa
- super wieści! :D No to dobrze czułaś, że Chłopak. :)


Dziewczyny, odebrałam te wyniki badań zleconych przez gin... leukocyty mam już w normie :), za to mam nieznacznie obniżony HEMATOKRYT, i za wysoki FIBRYNOGEN... Któraś się zna? SOL? ;) Aha, mam jeszcze na granicy niskiego PT (INR)...
 
Gosiek witaj.

Maryla ja w to nie wierzę. Moja siostra za pierwszym razem objadała się mięchem a za drugim lodami i mam dwóch pięknych siostrzeńców.
nie no ja też raczej tak dla śmiechu to wstawiłam :) moja kolezanka też jadła ogórki kiszone z pasztetem ogórkową i mięso a ma córe :)

kochane babeczki przekazuje wiadomość od SZCZESLIWEJ- bedzie miala pięknego synka!!!bardzo sie cieszy.
jest zdrowy i wszystko si:)):tak:
no i super rewelacja :):):):)

mama i co kupiłaś Tomowi ????

kurde już bym chciała wiedzieć czy to urojona czy prawdziwa ciąża

a jakbym jutro test zrobiła??? ale chyba za szybko co ??
 
Ja już nawet nie kupuję testów bo robiłabym jak najęta... :p
Teraz poczekam do 28 czy przyjdzie @ i dopiero zrobię..... Choć tak baaaardzo chciałabym już wiedzieć! Hmmm słabo u mnie z cierpliwością :p





 
MARYYYYLKA- mnie tez nosilo jak nie wiem ,ale powiedzialam ,ze poczekam i poczekalam-prosze ćwiczyć cierpliwosc i testowac w piatek-zabraniam jutro testowac:-D:-D

wyslalam do Marcepanka fotke koszulki dla Toma i wstawi za chwile:tak:

i jeszcze kupilam no-spe i test z czuloscia 25 mysle ,ze zrobie go w sobote i wtedy Tomi wstawi:))
 
Witam wszystkie Staraczki. Podczytuje Was dziewczyny od dluzszego czasu z wielkim zainteresowaniem. Widze jak sie swietnie wspieracie i pomagacie sobie w problemach. Bardzo bym chciala do was dolaczyc dziewczyny.
Sol, ze posiadasz spora wiedze na temat staranek wiec mam pytanie do Ciebie oraz do dziewczyn, ktore moglyby mi pomoc.
My z moim malzem staramy sie o fasoleczke juz 4 cykl. W 6dc zrobilam sobie wyniki, hormony. Jeden z nich mnie zastanawia Progesteron mialam w 6dc 0,7nml/L a widelki sa 0.6 - 4.7. Moje cykle sa 29 dniowe i owulacje mam w 17 dniu zastanawiam sie czy pomimo ze miesci sie w normie to nie jest za niski. Dodam ze mieszkam za granica i dostep do lekarzy jest mierny a oni sami tez wiele spraw niweluja. Dziekuje z gory za pomoc:)
 
reklama
Witajcie zapraszam na popołudniowa kawkę wprawdzie nie mam zadnego ciasta tylko herbatniczki :)
mama
jeszcze raz GRATULACJE zakupiłas prezencik dal Toma ?
Sol Maryla Krakowianka Pszczółka witajcie :)
Szczesliwa
gratulacje z synusia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry