reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
creatdbylove- mam nadzieje ..... emocje są mega :) ...dawno tak niczego nie przeżywałam jak dzisiejszego dnia na prawde .... wiem że bede ryczec ..... bo na samą myśl że znów zobacze maleństwo po 9 tygodniach łza kreci sie w oku ....
Dobra zmykam bo sie nie wyrobie buziaczki :*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
To jest tylko normalny instynkt macierzyński :)
Ja jak zobaczę dwie krechy, to się porycze, a co dopiero jak usłyszę bicie serduszka, badz je zobacze :p
Ale to jeszcze trochęęę czasu, więc nie myśle :p
 
Szczęśliwa trzymam &&& i pisz od razu jak będziesz wiedziała już co tam wyrosło między nóżkami:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Czy ja też mogę się podpiąć pod fluidki ciążowe? Dzisiaj zaczynamy starania na ten cykl.

Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie staraczki i testujące. Ale fajne uczucie czytć to w napięciu jakby się film sensacyjny oglądało!
 
KrólowaFal witaj:happy::happy::happy::happy: Oczywiście, że możesz:happy::happy::happy::happy::happy:
Przesyłam Tobie i reszcie staraczek porcję swoich zarazków :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ja się już podpinam pod październikową staraczkę, więc dziękuje Misiaaa :*
Mam nadzieję, że wystarczająco ich złapałam ;D
Zaraz muszę wyjść do miasta, na dworze tak zimno, że na samą myśl mnie telepie.
Wczoraj zapomniałam parę rzeczy kupić, poza tym do polskiego sklepu muszę zajść po jakąś szyneczkę:p
 
Dziewczynki albo mam wrażenie, albo niedługo sama na tym forum zostane ... buuuuuu :-( ?
a tak na powaznie, to jestem dzis nieziemsko spiąca, a wszystko przez to , ze kawy nie wypiłam, ale juz sobie zaparzam ...
Jestem powalona ogladm od rana łóżeczka i posciele z baldachimami na allegro, jakie piekne o jej ... zobaczcie same DARLAND 13el-135X100 HAFTY BALDACHIM Z SZYFONU -H4 (1217402613) - Aukcje internetowe Allegro
palemko - a mi najbardziej spodobał się ten ze słonikiem :-D I nie zostaniesz sama bo my się nigdzie nie wybieramy z na 2011 jest jeszcze trochę miejsc w tym jedno dla ciebie - tylko nie mam rozpiski na kiedy Cię zapisali :-D

SOL- jak mozesz to podaj link na te fotele moze tez sbie taki zakupie jeden-dedzie do karmienia dzidzi;-)
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
To całość do wyboru w tym sklepie a jest już sprawdzony bo kolega M ze Starachowic u niego zamawiał i podobno jest ok :tak: No i w porównaniu z innymi nie drogi i najfajniejsze modele ma :tak: A ja się dowiem jutro/pojutrze :-D

sol , josephine dobrze że choć Wy macie tą pewność i niech Was nie opuszcza ja uwierze jak zobacze 2 kreski - i to nie wiem czy odrazu :)
Jak trzeba to będziemy wierzyć za Ciebie :tak: Ale tak samo jak palemce i tobie powiem - wy jesteście zapisane na 2011 tylko terminarza nie mam na kiedy was zapisano :-D

Misia - możesz a nawet powinnaś jeść jajka - tylko najlepiej na twardo albo jajecznice albo grzanki bo jajko zawiera dużo żelaza :tak:


A my już po spacerku, Karola coś kombinuje w salonie a ja stwierdzam że nasi znajomi są strasznie podatni na moje sugestie :-D Kolega zaproponował - ale jeszcze musi się dowiedzieć od rodziny czy brat cioteczny będzie to odwiezie nas na to wesele - posiedzi u brata ciotecznego i zabierze nas o 2-3 w nocy z wesela :-D Jak dla mnie git majonez :-D Bo kolega ze studiów nie jedzie więc nie mamy się z kim zabrać. W najgorszym scenariuszu z Ostrowca z PKS zabierze nas znajomy kolegi na ślub a potem wesele ale wrócić to nie wiem jak byśmy wrócili :-p Oby się kumpel nie rozmyślił i nas zawiózł :-D Ale będę wieczorkiem wiedziała :tak: A po obiedzie wychodzimy z Karolą znowu - tym razem po moje wyniki do laboratorium :-) A jutro znowu tam zajrzymy bo muszę Karoli mocz ogólny zrobić :sorry: Ale tym razem nie będę buliła bo mam skierowanie :-D
 
Create na maj raczej nie zdążę. Będzie dzidzia najwcześniej czerwcowa.

Misiu dziękuje za zarazki. Ciekawe czy uda mi się zarazić.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry