reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Fleur witaj :)
MARYYYYLKA- mnie tez nosilo jak nie wiem ,ale powiedzialam ,ze poczekam i poczekalam-prosze ćwiczyć cierpliwosc i testowac w piatek-zabraniam jutro testowac:-D:-D

wyslalam do Marcepanka fotke koszulki dla Toma i wstawi za chwile:tak:

i jeszcze kupilam no-spe i test z czuloscia 25 mysle ,ze zrobie go w sobote i wtedy Tomi wstawi:))
no to ja ćwicze cierpliwość bo jak nie pisałaś rano to sama chciałam iść do wc i zrobić sobie teścik :) ale mowie nie za wcześnie jeszcze :)
 
reklama
Fleur witaj :)

no to ja ćwicze cierpliwość bo jak nie pisałaś rano to sama chciałam iść do wc i zrobić sobie teścik :) ale mowie nie za wcześnie jeszcze :)
MARYLKA- :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ty moj slodziaku;-)
mnie tez korci co u Ciebie ,ale po co sie potem domyslac czy nie za wczesnie i wogole-zrob w piatek bedzie si:tak:


FLEUR,AGATEK,KRAKOWIANKA- dziekuje Wam kochane za gratki:tak::-):-)pękam dzis ze szczescia!!


wyslalam do Marcepanka tez fotke testu wstawi ,ale nie wiem czy cos dojrzycie bo te bobotesty maja szybke i kiepsko ftki wychodza a poza tym one sie slabo zabarwiaja -ja "na żywo" widze 2 kreski ale przez tel jak zrobilam to lipa,ale same zobaczycie;-)

witam nowe staraczki-powodzenia:tak:

SOOOOOL- a mozesz mi zmienic suwaczek na staraczkach:sorry2:;-);-)
 
mama ok :):):):):):):) no chyba że zaśpie to w sobote :)

coś znalazłam w necie :

Jeśli do okresu masz jeszcze wiele dni, a wmawiasz sobie jakieś dolegliwości, które mogą być objawami ciąży, wpędzasz się w niepotrzebną euforię lub stres. Nie ma żadnych tak naprawdę objawów ciąży, przed jej potwierdzeniem, a sugerowanie się złym samopoczuciem, plamami na twarzy, wypadaniem włosów, czy bólem brzucha jest błędem. Chyba ,że objawem ciąży może być również złamany paznokieć, co sądzą niektóre rozhisteryzowane pytające i oczekujące potwierdzenia w każdym pryszczu pojawiającym się w dniach przed spodziewanym terminem miesiączki.

Wiecej: Myślisz, że jesteś w ciąży? Nie jesteś!

to chyba o mnie ok od teraz spokuj i czekanie i koniec nakręcania sie - bo zwarjuje
 
szczęśliwa, no widzisz przeczucie się sprawdziło !!!!! GRATULUJĘ SYNKA.

U mnie dwie mamy się rozchorowały i siedzę do przyszłej środy na L4, bo nie mam co z Karolem zrobić.
Przynajmniej odpocznę od tego podróżowania w zatłoczonej Warszawie i nacieszę się synkiem.

pozdrawiam was babeczki i życzę wam, żebyście zobaczyły swoje II magiczne kreseczki.
 
Pscółka - nie każda chce a ma robioną niestety zdarza się :-( Ale są takie co by chciały i jest ok. Moja siorka ma jedna nerkę i naturalny byłby dla niej za dużym wysiłkiem po za tym miała nadciśnienie. No więc sama widzisz że potrafi taka blizna uprzykrzyć życie :sorry: Ale jeśli Cię jeszcze rwie czasami to mogli cię do kitu zszyć niestety :-(Ale to o niczym nie przesądza i jeśli gin pozwolił to starać się starać :-D

Krakowianka - hematokryt niski świadczy o przewodnieniu albo anemii. Fibrynogen odpowiada za krzepnięcie - więc pewnie dostaniesz na czas ciąży coś rozrzedzającego krew - tylko mi te niskie płytki nie pasują bo niski ich poziom z kolei świadczy że masz niską krzepliwość :confused: Wiesz co ? Niech to lekarz zobaczy bo masz nieźle pofikane wyniki :sorry: Albo taka twoja natura. A nie brałaś czegoś w dniu poprzedzającym badanie - żadnych leków?

Aniula - aleś mi pojechała :-D Jak masz niski progesteron to mogą być problemy z zagnieżdżeniem jajeczka w późniejszej fazie cyklu. Najlepiej było by się mimo wszystko dostać do lekarza i poprosić o progesteron w tabletkach. Bierze się go wtedy od 14 dc żeby ułatwić zagnieżdżenie zarodka. Ale w kwestiach akurat progesteronu to Ci mama bardziej pomoże bo ona na bieżąco w temacie u lekarza :tak:

mama - podaj datę :-D I jakbyś mogła Aniuli poradzić coś w kwestii progesteronu bo ja nie na bieżąco w tym temacie bo przed Karolą ostatnio się tymi wynikami interesowałam.


A ja właśnie wróciłam ze spacerku bo poszłyśmy po te wyniki. Przeciwciał nie ma więc mi kamień z serca spadł a reszta w granicach normy - tylko że już pod anemię podchodzę - ale ja zawsze miałam słabe wyniki w tym kierunku więc póki jest w granicach normy to się nie przejmuję :-D Tak więc wyniki mi bardzo nastrój poprawiły :-D A teraz sobie wcinam bułeczki z pieczarkami, bajaderkę i zaraz dorwę sorbet mango :-D
 
Marta już nie ma tych beżowych pajacyków odłożyłam niebieski :) dobrze zrobiłam ??? i wysłałam Ci rano maila :)
 
MAAAARYLKA- przestan szukac takie rzeczy-jestes rozpulchnione i tego sie trzymamy:tak::-):-)i wierz mi-nie zaśpisz w piatek-ja testowalam dzis o 3.15 bo juz nie moglam wytrzymac z bólu pecherza:-p


ZAPMARTA- zdrowka dla babć a i Tobie sie przyda troche wolnego;-)

SOL- O.M. 21 sierpnia:)a co do progesteronu to ja sie nie orientuje ,ja badalam prolaktyne,ale mialam w normie i dlaej nie wnikalam....
 
Ostatnia edycja:
mama a ja miałam wyrzuty że Cie obudze !!!! trza było odrazu tego sms-a wysłać :) no ale najważniejsze że sie udało :)

już nie szukam nic bo czuje że warjuje - i sama siebie mam dość
 
reklama
~MARYLKA- chcialam Ci wyslac od razu ,ale wystarczy ze ja niewyspana chodze:tak:
staraj sie czyms zajac ,zeby nie myslec-wiem ,ze ciezko,ale ja wciaz sobie powtarzalam ze to pewnie po hormonach Ty sobie mow ze po Castagnusie a w piatek bach-II:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry