reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzieki Mamus
czasu tylko troszke malo,ale olis grzeczniutka wiec zagladac bede
czekam z niecierpliwoscia na suwaczek

a co u Pralinki,ona wrzesnioweczka byla i tez jej mocno kibicuje,zreszta kazdej starajacej sie
DOROTKO- no suwaczek juz sobie zrobilam a co;-)
a Pralinka nadal "walczy":tak:ja tez za Nia trzymam &&&&&-mocno,mocno!!

A Ty ukochaj swoje dziewczynki i dobrze ze Oliwia daje mamusi odpoczac:tak:

PSZCZÓLKA,MAJQA- dziekuje babeczki:)))) i prosze bardzo fluidki dla Was
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama, jeszcze raz Gratulacje.!!!!!!!!
Ja rano odtańczyłam taniec radości wg mojego pomysłu i Karol jakoś tak dziwnie na mnie patrzył ! hm..., pewnie pomyslał "matkę powaliło":-D

szczęśliwa, to ja przekazuję od mojego drugiego syniusia pozytywne "chłoptasiowe" fluidki~~~~~~

misia, a dlaczego nie ??????

wg mnie możesz jeść wszystko oprócz surowego mięsa, surowych ryb. Sery pleśniowe odstawiłabym, choć te nasze są z mleka pasteryzowanego i akurat te jeść można.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuje Misia :) Jak nie w tym, to w następnym..
Dzięki Mamie, wiem, że warto wierzyć i dzielnie walczyć, bo przynosi to sukcesy ;)

Witam Wszystkie Panie, które się pojawiły :)
Ja zajęłam się Mała Oliwią, "bim, bum, plum" tak ją rozbawiło, że ja sama popłakałam się ze śmiechu :D
 
ŻAPMARTA- dziekuje:tak:;-)kochana moja:-)

jade po Dominisia i po prezent dla Toma:tak:


dziekuje Wam kochane moje-zawsze ja tak sie cieszylam z Waszych II a dzis mam swoje upragnione:tak::tak:
 
misia- matko kochana no pewnie, ze mozesz jesc jajecznice, a czemu niby nie, wszystko możesz prawie jeść,prócz serów plesniowych ryb wedzonych tatarów i innych surowych mięs.

mama- sliczny suwaczek, wyczekany, zasłuzony heh :p

marcepanku- czesc, fajnie, ze siostra przyjezdza do Ciebie, moja akurat mieszka blisko mnie, wiec widujemy sie prawie codziennie, nie wyobrazam sobie zycia bez niej. A jak Ty sie czujesz, mówisz , ze maleństwo juz sie rozpycha, ojejku co to bedzie poźniej ?? he he !!!

created - trzymam kciuki, może sie udało, objawy twoje wskazuja na to ... !!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Pszczółka do dr. Stoleckiego w Supra-Medzie w Cygańskim lesie ,ale ja chodzę prywatnie. A będę rodziła w klinice Esculap w Wapienicy bo wszystkie kobiety z rodziny Toma tam rodziły i są zadowolone. Ale to też prywatna klinika ,jednak jeśli ktoś ma ubezpieczenie to jest częściowo refundowany poród i pobyt.
 
Kochane zaczynam sie powoli szykować boże jeszcze godzinka i już bede wyczekiwała chwili wejscia do gabinetu :):):)
Dziekuej wam za kciukaski ..... nie bedzie mnie po usg zaraz na bb ale wyśle eska :):):) .......wariuje już serce mi wali jak nie powiem co :)
 
Szczesliwa będzie dobrze ;)
Badz spokojna i wkrótce zobaczysz Swoje Maleństwo.. ;)
To musi być niesamowita chwila, mam nadzieję, że niedługo też mnie to czeka

No i wyszło, że jestem zadomowiona :p
ha! i zgadza się to, z rzeczywistością, a wszystko dzięki Wam..
WSPANIAŁE KOBIETY !!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Ci Marcepanku za odpowiedź :-) Dwie moje koleżanki do niego chodziły, i go chwaliły, a ja się zastanawiam nad sobą, gdzie iść. O Eskulapie też słyszałam pozytywne opinie. Ja córcie urodziłam przez cc w wojewódzkim bo na wyspiańskiego mnie nie przyjęli i nie wiem co robić, jak będę w drugiej ciąży. W połowie listopada dobra koleżanka idzie do Eskulapa to mi powie co i jak:) Dużo zdrówka Ci życzę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry