reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Kochane!!!
WISIENKA, MARY BETH - TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!
MAMUŚ - za Ciebie tez Kochana!!!!!!!!!!!!
My dzialamy:tak:i czekamy, co z tego wyniknie;-)
A jakies nowosci????
 
reklama
No tak trochę skóry zdjętej :-p Chociaż teraz jest podobno bardziej do M podobna niż do mnie :-D Tak twierdzą znajomi :-p

mary - a nie mówiłam? :-D To bardzo się cieszę i trzymam kciuki żeby tego wam nikt nie sprzątnął i żeby był wasz skoro wam się podoba :tak:

ewcia a ten tekst to nie jest do faceta czasem żeby się dziecka nie wyparł? Bo wiesz - ja rodząc się nie mogę wyprzeć :-p

mama - słodkich snów :-)



A ja właśnie wróciłam ze spacerku z moją mamą bo przyszła przynieść wyniki Karoli i się okazało że antybiotyk źle dobrany więc jutro idziemy zmienić antybiotyk na inny :tak: Więc akurat się złożyło dobrze że jutro idziemy do nowej przychodni :tak: A z rana mama ma mi przynieść mięsko bo idzie kupić świeżutkie :tak:
 
Sol- oj tam, i do Babki też może być;-):-p
tak w razie gdyby chciała się wyprzeć:rofl2::-D




Lecę się kąpać i lulu :)))
pa Babeczki :**
 
Ostatnia edycja:
Wisienka, mama, i mary bardzo mocno trzymam kciuki za fasolki

w srode czeka mnie audyt w pracy wiec nie mam kiedy zaglądać zbytnio ale potem juz postaram się byc w miare na bieżąco :)

miałam iśc na usg połówkowe w piątek ale kurcze idę dopiero za tydzień wiec mam nadzieje w poniedziałek u gina się wreszcie dowiem kto pomieszkuje u mnie a brzusiu hmmm juz jestem taaaka ciekawa

Pa ewuś

SOl
ale fajne z was dziewuszki :tak::tak::tak: nic nie chce mówić ale ja z moją mamą też byłyśmy takie podobne a teraz jestem od niej ładniejsza ;-):-D:-D:-D to wiesz
Żartuje ale fajnie jak tak córunia podobna do mamusi - moja tez do mnie podobno podobna ale ja widzę ze jest mieszana raczej

A moja córka dziś mnie rozwaliła - mowi do męża - "tatuś a wiesz z czego ja się tak najbardziej ciesze, no wiesz bo ty tez się z tego cieszysz - Bartek mówi no nie wiem :-) a ona na to z dzidziusia :-):-):-) kochana pchełka rozczuliła mnie :sorry:
 
Ostatnia edycja:
sorbuś - mnie moja rozwala jak podejdzie - przytuli tak że głowę urywa i mówi "kocham mamę, bardzo bardzo" a po chwili popatrzy na brzuch i do brzucha - "dzidziusia też kocham - bardzo bardzo" i tuli brzuszek :-D albo jak rano przyłazi do nas do wyrka to się tuli do mnie i kładzie rękę na brzuchu a mała ja kopnie to się cieszy że dzidzia kopnęła i tuli brzuszek :-D Kochane są dzieci :-D


A ja spadam Karoli dać antybiotyk i się wybieram do wyrka spać.
 
Wykrzyczeć też sie trzeba:happy::happy:
Mój M. ma siostrzyczke 7 lat i braciszka nie całe 2:happy:
Michalinka tylko podchodzi do mnie i głaszcze brzuszek bo już podłapała, że jestem w ciąży i tylko "Kochana Dzidziunia" :happy::happy:

Rosołek wstawiony a ja nadal próbuje sie uczyć...
 
Ostatnia edycja:
:-):-DPralka mi ciekła ale chyba były drzwiczlki zamknięte nieszczelnie bo juz przestała. Całe szczęście bo prania mam masę , uff
:tak:dzieki dziewczyny za ciepłe słowa otuchy:tak:Oby się sprawdziły.
Krakowianka super wiadomości. No i szybko zrób badania.:-)
 
laski!! stanęłam w obronie ,na forum e-mama,pewniej dziewczyny która właśnie podała link ze stronką do bociana i inf że bezpłatne badania będą.i zablokowali mi konto...
ale mam już nowe,no chyba ze mnie znów wywalą,a szkoda bo mam tak też swoje klimaty.
a jak Wam mija wieczorek? ja miałam gości u których za 3 miesiące na weselu będę :))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry