reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jeszcze doglądam rosołku i ucze sie ale chyba zaraz też pójde lulać i rano sie poucze...
AAAAAAAAAAAAAA jutro do Mamusi po gołąbki obiecane, na które mi Createdbylove smaczku narobiła...

Dobranoc Wisieńka:happy:
 
reklama
Witam późną nocą!

Uffff, dopero mi ten system M. przeinstalował - matko, ile to trwało! :eek::eek:

Krakowianka, Sorbuś, Monisia - dzięki, kochane, za kciuki! Strasznie to miłe i podbudowujące! :*:*:*
Sol - dzięki za słowa otuchy zw. z domkiem! Jutro będzie wiadomo, co i jak i Wam napiszę.

A mnie przez kilka ostatnich godzin coś rozwaliło! :eek::eek::shocked2::shocked2::szok::szok::no: Głowa mi pęka, mam gorączkę, ból brzucha się nasilił, połamało mnie w kręgosłupie - normalnie jestem chora! :-:)-:)-(

Idę spać, kochane. Dobranoc!
 
Witam Kochane;-)

Wlasnie wrocilam do domu bo bylam oddac siuski na posiew:sorry:
U nas dzisiaj leje caly dzien wiec musialam po drodze kupic parasolke:angry:
Wisienka, Mama, Mary tez trzymam za Was &&&&& mocno zacisniete:tak:
Sol ta Twoja mala to kopia Ciebie sprzed kilkunastu lat:laugh2:
Misia no chyba bedziemy mialy USG podobnie bo ja mam juz pierwsze umowione na 27 wrzesnia na 11.00;-)
Krakowianka dziekuje :* Mam nadzieje ze juz za troche zobacze maluszka ;-)

Sciskam Was i milego dnia zycze!:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien dobry

mam znowu bol glowy od wczoraj, wiec i sen nie jest taki jak powinien..obudzilam sie o 3 i siedze z kompresem z octem na glowie.. oby chociaz troche przeszlo...

wisienka i mery- trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& za II kreseczki!!!!!

Nie dam rady doczytac wszystkiego...bo padam na twarz... a rano przeciez do pracy ide..

jaewa- dzien dobry kochana.. linki do spodni wyslalam.. jak nie odnalazlas to daj znac na PW, to Ci wysle linki jeszcze raz :)

uciekam do wyrka..moze jakos usne.. buziaki dla Was
 
Maggy kochana linki znalazlam i tez Ci juz za nie podziekowalam pare stron wczesniej :*:tak:
Biedna ze Cie tak glowa boli....:baffled: Mnie bolala dwa dni temu i tez sie meczylam:-(
Mam nadzieje ze uda Ci sie usnac bo rano bedziesz wykonczona:baffled:
Ja tez uciekam sie polozyc chociaz na godzinke bo juz nie usiedze dluzej:sorry: Oczy mi sie same zamykaja....:laugh2:
:*

Dostalam od lekarza witaminy na ciaze. Spradzilam i sa one dostepne tez w Polsce. Niby sa dobre ale ja sie nie znam. Nazywaja sie Elevit. Kochane bierze je ktoras z Was?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc kochane witam sie i ja :):) Już odliczam do jutra:):)
Jaewa ja nie biore tych witamin .... wiec nie pomogę :( ja zażywam FEMINATAL N .....
 
Hej wszystkim rannym ptaszkom!

Jaewa, Maggy - dzięki, kochane, za &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ja zaraz idę do lekarza. Deszcz leje, wiatrzysko wieje, że szok. :szok::eek: M. mnie zawiezie do lekarza, ale potem wracam sama, pewnie mnie zmoczy do suchej nitki. No i mam nadzieję, że mnie przyjmie od razu. :sorry: Życzę Wam miłego dnia!

Szczęśliwa - witaj! Mam nadzieję, że dzidzia i Ty dobrze!
 
Witam dziewczyny. Wpadłam przed wyjściem żeby wam napisać, że zrobiłam test i niestety 1 krecha. Teraz mam zepsuty dzień jest mi smutno i jestem zła. Boli mnie brzuch, piersi i mam nadzieję, ze @ przyjdzie szybko.Kiedy mi wyregujują się te cykle...:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Miłego dnia
 
reklama
Wisienko trzymaj się! Jeszcze się uda :tak: U mnie też to nie idzie tak łatwo. Poprzednim razem 11 miesięcy a teraz 3 już stracone, ale wierzę, że jeszcze zafasolkuję :-) Nie ma innego wyjścia trzeba próbować. Pozdrowionka i uszy do góry ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry