reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisienka nie martw sie Kochana, w nastepnym cyklu sie uda :tak: Gwarantuje ze nie bedziesz musiala czekac dlugo na swoja fasolinke:tak: Poki co tulam Cie mocno tak od serca! :*

Mary trzymam kciukasy za wizyte! U mnie tez leje az musialam parasolke kupic w drodze powrotnej z labolatorium:crazy:

Szczesliwa witaj Kochana :tak: Oj wiem ze sie cieszysz i nozkami juz przebierasz :-D Musisz wytrzymac tylko do jutra;-) A co do witamin pewnie maja podobny sklad tylko inna nazwe:tak:

Kochane spadam bo S wrocil wczesniej z pracy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się w przelocie bo lecimy do przychodni. M pojechał a my zostałyśmy same - już sobie rano poryczałam :-(

Miłego dnia wszystkim :tak:
 
czesc kochane witam sie i ja :):) Już odliczam do jutra:):)
Jaewa ja nie biore tych witamin .... wiec nie pomogę :( ja zażywam FEMINATAL N .....
kurde kobieto jeszcze troche i Ty będziesz rodzić !!!! ale ten czas zachrzania


Witam dziewczyny. Wpadłam przed wyjściem żeby wam napisać, że zrobiłam test i niestety 1 krecha. Teraz mam zepsuty dzień jest mi smutno i jestem zła. Boli mnie brzuch, piersi i mam nadzieję, ze @ przyjdzie szybko.Kiedy mi wyregujują się te cykle...:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Miłego dnia
tulam Cie bardzo bardzo mocno Wisienko kochana, mam nadzieje że test był wadliwy a te cycuchy jednak na dzidzie bolą - trzymam kciukole

a ja już nie jestem pewna tego mojego zafasolkowania, wczoraj wieczorem już nie bylam ciasna i nie mam żadnych objawów czuje sie dobrze więc chyba nic z tego ale czekam cierpliwie

mama ma nadzieje że Tobie i Moni uda sie w tym m-cu trzymam za Was kciuki kobitki :)
 
hej babeczki! jakie macie plany na dzis? u nas pochmurnie ale i tak za pare minut pojdziemy na spacer, boje sie z epozneij bedzie deszcz...
a narazie sluchamy i tyniamy z malym przy piosenkach z "domowego przedszkola", ktore jeszcze mama pamieta ze swojego dziecinstwa :)
 
Cześć:)

Wisienka tulam mocno... Może test był jakis lewy i jednak maluszek tam mieszka:))

Marylka jeszcze się nie zniechęcaj! Do piątku masz trochę czasu!!!

Sol czemu się popłakałaś???

Ja tak z doskoku dziś. Postanowialm iśc w poniedzialek na rozmowę na kurs dla tlumaczy i dziś (korzystając z przerwy w natloku pilnych spraw w pracy) tlumacze koleżance artykuł do pracy doktoranckiej. Do zwykłej nauki nie mogę sie zmusić więc chociaż tak się przygotuję:)
Ale czytam!!
 
josephine u mnie dzień jak co dzień w oczekiwaniu na klientów :) ale u nas też za ładnie nie jest :(

szczęśliwa jestem w szoku że ten czas tak zleciał

monia tak tez ćwiczysz:)
no ja sie nie zniecheciłam po prostu uświadomiłam sobie że szanse są małe i mam nadzieje ze @ nie przyjdzie przed terminem - a najlepiej wcale :-)
 
Marylko - to ja życze dużego utargu :):):):) .... nie martw siebo ja tez jestem w szoku zresztą pisałam ostatnio że jeszcze niedawno byłam w 16 tygodniu a tu juz niecałe 16 tygodni do końca :p:p:p
 
Ha ha dobra wiadomośc:))
Nie będziemy spać w tym Poznaniu:)) Więc czeka mnie tylko jazda z tą dyrektorką:) I do tego ten kolega będzie więc do się wytrzymać:))
 
reklama
Cześć Wszystkim!!!
Niestety nie mam dla Was dużo czasu, choć codziennie staram się wpaść i przeczytać co słychać.
U nas w domku cały czas remont trwa, juz mam powoli dość tego wszystkiego. Jutro przyjeżdżają wstawiać nowe drzwi zewnętrzne i mam dzień wolny w pracy.
Nie wiem jakim rezultatem zakończą się nasze starania w tym miesiącu. Następną koleżankę mam, która jest w ciąży. Może czas już i na mnie??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry