reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tez się przespałam , wstałam i gotuję na jutro chińszczyznę bo wrócę raczej późno i chłopaki muszą co jeść.
mama dla mnie jakies podejrzane to twoje spanie kochanieńka i to samopoczucie też... No nie zapeszam..:-)
Ewciu dzieki za fluidki kochana, nie wiem juz kiedy test zrobic bo wiesz chyba boje się załamki. No @ miał dzisiaj przyleźć ale ani widu ani słychu ale objawów tez nie..:sorry:
palemko dzieki kochana ja się nie nastawiam bo boje się porazki..:zawstydzona/y:
zjola buziaki na witanko
mary kciuki trzymam za domek i żeby okazało się , ze testy gów... wiedzą
Sol jejku tożto ksero:-)Śliczne jesteście dziewuszki.
createdbylove dziękuję słoneczko, bardzo bym chciała
 
reklama
Zanim Was nadrobię... donoszę, że właśnie wróciliśmy z USG. :) Wszystko w porządku. :) Nasze Maleństwo ze stoickim spokojem ssało sobie kciuk. ;)

Ja mam skierowanie na badania w związku z moim sobotnim "zasłabnięciem" (APTT, PT, fibrynogen, D-dimery - nie wiem, co to wszystko jest, zaraz postaram się poszukać w necie) i - również w związku z powyższym - zleconą pilną konsultację u neurologa, tak na wszelki wypadek. Typujemy problemy z błędnikiem, więc jak neurolog to potwierdzi, to będę musiała się jeszcze do laryngologa umówić.

Wyszło też na to, że moja lekarka jest zwolenniczką badań prenatalnych... Zaleciła mi między 11 a 13 tc zrobienie USG genetycznego i (jeśli będziemy chcieli, a ona zaleca) - test PaPPa - FMF. Muszę potem o tym wszystkim poczytać, bo nie wiem mówiąc szczerze, o co kaman...
 
Krakowianka super, że dzidziulka ma sie zdrowo :happy::happy: Boże jak ja sobie pomyśle,że takie Maleństwo a już kciuk sobie ssie:happy::happy:
Ja już chce zobaczyć swoje:-p:zawstydzona/y:
 
Misia - masz rację, to absolutnie niezwykłe... :) Te milimetrowe paluszki... :D Ale nie martw się, już niedługo i Ty się doczekasz. :) Aha, przez Ciebie mam ochotę na konfiturę truskawkową. :p

Mamcia
- Zuza jest wzruszająca. :D I wierzę, że Ci prawdę powiedziała. :*

Wisieńka, Mary-beth - to może betę zrobicie na dniach, co...? Wysyłam fluidki: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)
 
hej dziewczynki!!!
Ja tylko się przywitam i piszę, że żyję...
Nie jest łatwo, ale żyję...
a to najważniejsze...
BUZIAKI!
 
reklama
Właśnie wróciłam z mężusiem ze spacerku:tak:
oj, nie wiem co to będzie zimą:sorry: teraz już tak chłodno brr...


Wisienko- będzie Dzidzia:tak::rofl2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry