reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No, jestem z powrotem. Byli zainteresowani naszym mieszkankiem, jutro bedziemy wiedzieć, czy licytują, czy też musimy jeszcze jedną prezentację robić. :rofl2:

mary - a tak zapytam - znaleźliście coś w końcu - domek?

Tak, znaleźliśmy - nawet lepszy niż ten co nam kiedyś uciekł - większy i w lepszym stanie! :rofl2::happy: Widzieliśmy go w niedzielę i jesteśmy zainteresowani, ale czekamy do jutra żeby wiedzieć co z naszym! :rofl2::rofl2:

Hej dziewczyny.My dalej chorzy przede wszystkim Pol. wrócił z pracy z zasnął po obiadku ilekach. U mnie nadal brak @ i jakichkolwiek objawów czy to jej czy fasolinki. Brzuch mnie troszke pobolewa i lekko prawy cycek ale to mi przed @ tez się pojawia. Tempkę już nie zmierze bo choroba ją zmienia a @ spóxnia się ostatnio czesto. No ale trzymajcie & i ślijcie fluidki.Zastanaiwam sie kiedy zrobic test jak nie przylezie a potem to sama sobie dupka zapodam na wywołanie i tyle.

mary a co z tym waszym domkiem bo jak wypadłam z rytmu to nawet jak mi odpisałaś to nie znajdę.

Wisienko - hej! Oj, to współczuję, ze chorzy jesteście i zdrówka życzę dużo! :happy: I &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za staranka - oby @ nie przlazła! A z domkiem, to tak jak napisałam powyżej - mamy na oku super cacko, ale ponieważ dziś były oględziny u nas, to czekamy do jutra, by wiedzieć, czy ktoś złoży ofertę kupna naszego. :happy::happy: Ufff, zdenerwowani jesteśmy, że szok! Bo w sumie jutro się mogą dwie ważne sprawy wyjaśnić... Hmmm, trzy, bo ide do lekarza i może się dowiem, czemu nie mam @. :confused::confused::eek::eek::oo::oo::unsure::unsure::unsure::huh:

OK, kochane, ja Was pozdrawiam gorąco i potem wlecę i nadrobię, a póki co musimy z M. siąść i przeinstalowac mi system, bo mi komp rzęzi! :szok::eek::-D

Buziole slę Wam wszystkim!
 
reklama
Ja też Kochane, lecę, trzeba niedługo wychodzić do pracy.. ostatnia nocka, wreszcie i co raz mniej, do testowania :)
Miłego wieczoru Wam życzę ;)

PS. Wisienko ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
 
jestem i ja -u mnie taka ulewa ,ze prądu nie bylo:szok::no:
a jak Tom wszedl do domu to ja zaraz poszlam na gore i zasnela-wlasnie wstalam,zrobilam sobie woskowanie,zaraz wezme prysznic i ide spac dalej..
 
Zjola- witaj Kochana na staraczkach :*
wybacz jeżeli jesteś od jakiegoś czasu, ale nie widziałam:zawstydzona/y:

proszę bardzo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Zjola masz jeszcze ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja zaraz ide robic obiado-kolacyjke tylko czekam aż M. wróci:zawstydzona/y: Strasznie głodna jestem....
 
reklama
Ewciu jestem od czasu do czasu, chociaż rzadko, ale w końcu staranka idą u mnie pełną parą! Pozdrawiam i cieszę się, że Tobie już się udało! Dzięki za fluidki! Bardzo się przydadzą.

Misiu dziękuję bardzo.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry