reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wpadlam na chwile, ale widze, ze tu juz noc sie zaczela :)
kolorowych wszystkim zatem zycze!!! do jutra!
 
Witam Kochane,

Obudzilam sie z bolem glowy i dalej mnie boli....:-( Wiem ze temat bolu glowy juz byl przerabiany ale mozecie mi jeszcze raz napisac co pomaga i co mozna brac w ciazy?:baffled::zawstydzona/y:
Dzisiaj mnie nie bedzie bo S wraca wczesniej z pracy i na zakupy jedziemy:tak:

Szczesliwa nie martw sie, na moje oko masz hemoroidy. Tez mam i czasami jak mam zatwardzenia one niestety pekaja. Jest taka specjalna masc co pomaga z cynkiem i czyms tam jeszcze. Posmarujesz pare razy regularnie i przechodzi :tak:

Zycze Wam wszystkim pieknego dnia:tak: Jak mi sie uda wpadne na bb jak nie i bedziemy dluzej na zakupach wpadne jutro:-)
Mam nadzieje ze Mary odezwie sie co tam z jej testowaniem slychac? Dwa dnia temu jak pisala miala straszne bole brzucha:-(

Buziaki :*
 
Cześć dziewczynki:)

Jaewa miłych zakupów:))

Sol podziel się ciepełkiem bo u mnie w pracy zimno jak cholera.... a szefowa strasznie oszczędna więc pewnie nie zacznie grzać dopuki mrozów nie będzie.... Zreszta ona tak na wszystkim oszczędza i nawet w zimie marzniemy:angry:

A ja mam chyba kryzys pourlopowy:(( Strasznie mnei wszystko w tej pracy wkurza odkąd wrócilam... Ludzie przede wszystkim... Wczoraj kadrówka się na mnie wydarla że ileż jeszcze można wychodzić na rehabilitację (mam pozwolenie od szefowej na piśmie a tak naprawdę chodze do psychologa) ale jak jej się zapytałam co z moimi dodatkowymi dniami urlopu których mi nie naliczyli a mi się należą to jeszcze bardziej się wydarła...
Dyrektorka na zebraniu wszystkim oznajmiła że jak ktoś coś zaczyna to powinien się za to czuc odpowiedzialny a nie że potem się okazuje ze wyliczył cos innego a faktycznie jest coś innego i przekraczamy budżet... chodziło o mnie i moje wyliczenia i wogóle okazało się ze nie miała racji... Ale pogadała sobie... I najgorsze że nie wprost tylko tak ogólnie... A u niej to znaczy że coś znowu do mnie ma i będzie po kątach gadac i knuć...
Księgowa się na mnie wydarła jak chciałam aktualne faktury, że ciągle bieżemy faktury i same juz nei wiem co mamy.... A one to wogóle raz spojrza i pamiętają... i cala tyrada....

Ja chcę na urlop jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam sie!!!!!!! Dzisiaj dzien wolny od pracy ale za to zajety odgruzowaniem domku :) bo 3 dni nawet nie odkurzane :) Pogoda nawet znosna wiec za moment trzeba sie zabierac bo pewnie dzien zleci szybciutko :) Jak tam kochaniutkie humorki??
jaewa jak samopoczucie??
 
Kochane wpadam tylko na moment, wlasnie jedziemy do sklepu.

Monia Kochana milego dnia, wiem jak trudno jest wrocic do pracy po urlopie. Trzymaj sie i nie daj tej jedzy!:tak:

Renna czuje sie dobrze, tylko glowa boli od rana:-( A jak tam Twoje dziecie sie czuje?

Ok Dziewczynki juz mnie nie ma...:laugh2:
 
moje dziecię broi juz od 7 rano bo po co pospac dluzej :) lepiej wstac o 7 rano i pózniej o 17 padać na twarz :)
 
reklama
czesc dziewczynki kochane ..... ja zaś nie śpię od 4.20 ;/ tylko leżałam jak taki ciołek .... dobrze ze moi rodzice wstają do pracy o 4.30 wiec mogłam przez godzine z kimś pogadać ..... a potem oglądałam tv .....pogoda u nas do kitu leje cały czas :( moje maleństwo fika już od rana i jakoś nie ma ochoty przestawać ....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry