reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Krakowianka - ale ona miała bóle podobne do skurczy ..... kochana ja nie napisałam tego zebyś sie wystraszyła ..... ja też miałam bóle i jechałam kilkanaście tygodni na duphastonie też brałam no-spę i do tego sie odniosłam że kolejna taka jak ja ....
Pralinko - nioo to dbaj o ząbki przed ciązą ..no tak to jest ze jak dużo osób nie ma to potem jest nawał pracki ..... a my żyjemy sobie odliczamy do USG :):) .... badania mam wszystkie dobre :):) nic sie nie dziej ...maluch kopie ładnie :):)
 
reklama
hej wszysztkim,

pogoda na razie nie odstrasza, ale pewnie lunie i u mnie.

mnie podbrzusze też pobolewa, więc też czekam na wizytę jak na zbawienie...
 
Witam Was DZiewczyny:happy:

Jaewa miłych zakupów:happy:

Mama super, że waga ruszyło oby tak dalej:happy:

Szcześliwa oooo jak ja już nie moge sie doczekać aż poczuje swoje Maleństwo... :zawstydzona/y: pogłaszcz brzuszek od Cioci Sylwii:happy::happy:

U mnie słonecznie, gardło już prawie przeszło tylko piersi bolą:baffled::baffled: ojojoj...

Zaraz musze lecieć na uczelnie --> wymienić legitymacje i po załatwiać jeszcze pare rzeczy...
 
Misia - doczekasz sie :) brzusio pogłaskany :):)
Pralinko - no mam nadzieje ze sie już dowiem ...bo to czekanie jest straszne..... podziwiam ludzi którzy nie chcą znać płci przed porodem :)
 
No Pralinka zęby ważne bo potem nie bardzo jest jak leczyć:((
I wiesz jak jak miałam taki odpoczynek psychiczny (nie staraliśmy się bo robilam badania i ząbki) to ten jeden cykl byl super - taki oddech od oczekiwania i wypatrywania objawów... Także mam nadzieję że Tobie też tak dobrze zrobi:)

Szczęśliwa no ja się nei dziwię bo ja pewnie też bym chciała jak najszybciej wiedzieć czy chłopak czy dziewczynka:))

Misia doczekasz się ruchów i Ty zobaczysz:))

A ja własnie bylam w kadrach i się dowiedziałam że co ja wogóle od nich chcę bo te dodatkowe 6 dni mam juz doliczone... Bo się pytalam jednej wczoraj, ona na to żebym się jej szefowej zapytała. A ta z kolei mnie odesłała do takiej jeszcze jednej. I ta jeszcze jedna dziś do mnei że czemu ja zaczepiam ich szefową jak mam już urlop dolicznoy... Ale nie wpisany jak się okazało!!! Dopiero przy mnie wpisaly...

Ja chcę do domuuuuuuuu:-:)-(
 
heh, a ja też nie chce znać płci! Mój mąż również. Pewnie dlatego, że u sąsiada miał być chłopiec na 100%. Pokoik na niebiesko, niebieskie ubranka itd, a tu NIESPODZIANKA - DZIEWCZYNKA. Powiedziałam sobie że nie chcę się nastawiać na płeć, najważniejsze żeby było zdrowe. A ubranka będę kupować w neutralnych kolorach: żółte, białe, kremowe... Teraz jest taki wybór, byle kasa była. Ale najpierw to jeszcze trzeba w ciążę zajść...

Pozdrawiam i gratuluję Szczęśliwa
 
Misia - doczekasz sie :) brzusio pogłaskany :):)
Pralinko - no mam nadzieje ze sie już dowiem ...bo to czekanie jest straszne..... podziwiam ludzi którzy nie chcą znać płci przed porodem :)

Jak jak jeszcze nie wiedzałam ze dziewczynka to prosiłam mame zeby mi pare uniwesalnych rzeczy dla dziecka przysłała mam na mysli kolor bo tu to tylko rózowe albo niebieskie
 
Zizi a łazienkę mają??? Przeciez tam też można:))))
My tak robiliśmy jak mieszkaliśmy z teściami kiedyś:)

Ale się uśmiałam:tak:
Mają łazienkę, ale wszystko słychać, bo pokój babci jest naprzeciwko łazienki:-(
Już przeszło mi to przez głowę, choć myślałam o samochodzie gdzieś w lesie:-)
 
reklama
Renatko - no uniwersalne to najlepsza rzecz :) ale mi bardziej chodzi o to że można już mówić do maluszka (w brzuszku) synusiu czy córeczko ewentualnie po Imieniu :) i tak fajnie jak wiesz co przyjdzie na świat :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry