reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mlodam nie słyszałam,aż strach pracować:szok:.u mnie w pracy to wogole jest specyficznie:baffled::baffled:
 
reklama
bibinka - gotowa a jak chcesz głodomorze to zapraszam :-D

nagapalma - hehe - zakręcę ci ciepłą wodę w połowie kąpieli :-D A co do bezpłodności - to za dużo myślisz :tak:

Jezu wy mnie doprowadzicie do szpitala tymi tekstami - jak przeczytałam to się zakrztusiłam ciachem bo właśnie sobie cukier podnoszę :-p
 
no dzisiaj jak byłam w pracy w radio trąbili i teraz w tvn. szok.
a u mnie ciągle jazda w pracy, masa roboty. powoli wychodze spod kupy papierów ;) jeszcze tylko sio na koniec miesiaca przezyc zrobic i bedziemy zyc ;)
a jak tam samopoczucie?


Sol o czym mówisz? przez kogo się dławisz?? o tych 2 postach pod sobą mówisz?? jak tam przepisik dla mnie?? :)
 
Ostatnia edycja:
mlodam ja tez jeszcze w papiurach ,jak się wrzesień skończy to może odpocznę:tak:.a somopoczucie w miarę,dołki i górki:tak:.właśnie @ mi się skończyła,będę brać dupka 16-25 dc,no i bromek nadal.potem badania i do gina za miesiąc.

sol już odpalam odrzutowca;)!
 
DObry Wieczór:happy:

Ja przed chwilką poleżałam troszke i grałam w fifke z Moim Misiem ale ograł mnie:-( a tak walczyłam... :rofl2:

Zaraz ide pierogi sobie odgrzać. No i mam mdłości... Ja nie wiem czemu ale zawsze na wieczór mnie łapią:baffled:

Mama i Wisieńka kciuki &&&&&&&&& oby sie udało w tym cyklu.

Sol fasolka dobra??? Brzusio rośnie??? :happy:
 
słyszeliscie o tej nastolatce z gimnazjum co zaatakowała kolezankę nozem??? :OOO co to sie dzieje, świat się kończy.
Mlodam - na tvp1 powiedzieli, że dziewczyna była zafascynowana kulturą emo, a mnie to już wszystko tłumaczy... :] Co nie oznacza, że nie szokuje...

Nagapalma
- idź do gina z wynikami i głowa do góry. :* Jak nie prolaktyna i progesteron, to może inny hormon? A może w niewłaściwym dniu cyklu po prostu robiłaś? Na pewno wszystko będzie dobrze. :*
 
młoda - jezu zapomniałam - przepraszam :sorry:

misia - fasolka była pyszna a brzuszek nie odczuł jej skutków - zresztą przy takiej nadkwasocie jaka mi młoda serwuje to jakbym zjadła plastikowy kubeczek nic by mi nie było :-p nie no żartuje ale w sumie trawię wszystko co dotychczas było dla mnie nieosiągalne :tak: W sumie pasi mi taki układ :-D

bibinka - okno otwarte :-D


A ja dzisiaj musiałam zakręcić kaloryfery bo się okazało że jak wczoraj uzupełniali zimna wodą tak dzisiaj już gorącą puścili i w domu mi się sauna zrobiła :-D No tego to jeszcze nie grali żeby na początku września CO włączać :szok:
Mąż zgolony na łepetynie poszedł się kąpać a Karola marudzi ze chce spać ale jak jej proponuję przebranie w piżamkę to nie chce :-p Znowu pobawimy się w wojowniczą królewnę pt: "Nie idę spać" :-D A wstała o 9 i zero drzemki :-D
 
Witam wieczorkiem;-)


Jak ja czytam, że już gdzie nie gdzie grzeją, to mnie normalnie szlag trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja od poniedziałku prawie non stop siedzę pod kocykiem, bo ziiiiiiiiiiiiiiiiiimno:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Hejka wróciłam od mojej Ewelki i wpadłam do sister po ciuszki na weselicho piatkowe bo zostały po przeprowadzce u niej w szafie. Tu przynajmniej net działa jak się patrzy i popisze gdzie trzeba a gdzie nie mogłam sie doczekac otwarcia
mama pisała , ze wywaliło jej net i juz nie włancza ale pozdrawia i mówi do jutra.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry