reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ewcia - to przyjeżdżaj bo u mnie sauna pomimo otwartego okna - sąsiadka z dołu znowu daje do pieca :-p

misia - ojej - kobieto - ja mam brzuszek już od dawna :-D U mnie brzuszek wyskoczył w 6 tygodniu a teraz wyglądam na 6-7 miesiąc a nie na 5 :-D W najbliższym czasie jak będziemy robić jakieś fotki to wkleję a to jest sprzed dwóch tygodni o ile dobrze pamiętam :-D:-DZobacz załącznik 282245
 
Majqa- leć, leć ;)


Sol- ojj, z miłą chęcią :)) bo ja luuuuubię ciepełko :)))
No i co mi tu pokazujesz stare zdjęcie? ;))
Nowe proszę, bo to już widziałam :D
 
Sol ślicznie wyglądasz:happy::happy:
U mnie dziwna sprawa bo to dopiero początek a blizna na brzuchu po operacji zaczeła sie rozciagac i mam miejscami jasne rostepy na brzuchu:szok::szok: chociaż chciałabym żeby brzuszek szybko wyskoczył:happy::happy::happy:

Ewcia Słońce jak sie czujesz?? OdpoczywasZ?
 
Ostatnia edycja:
ewcia - jak zrobię to wstawię chwilowo wyglądam jak zombi więc nie robię fotek :-p A mój wyjeżdża na 14-16 września to zapraszam :-D My sobie poplotkujemy a ty sobie dupkę wygrzejesz :-D

mlodam - bij po łbie bo ja mam sklerozę i milion rzeczy na głowie :-D Zaraz Ci wyślę pw z przepisami tylko ogarnę się po rozmowie na skype w sprawie takiej małej robótki :-)



I miałam coś pisać i nie pamiętam co :-p Wreszcie mam wytyczne do projektu więc siadam i będę próbowała coś kombinować w sprawie moich zarobków :-D W końcu na zestaw do salonu trza zarobić :-p
 
Haha Ewcia Ja dzisiaj pokryw nie słodziak, buziaki kochna
Sol mi się twój bębenek baaaardzo podoba
Mlodam mam nadzieję, ze do jutra
misia życzę brzuszka
No ja niestety spadam więc szczypawki kochane i trzymajcie kciuki za wtorek za mnie i mamę
 
Wisieńka - kciuki zaciśnięte :tak: Ja ci dam bębenek :-p Ten bębenek już potrafi pietę wystawić jak ufo :-p


Spadam na chwilę coś zrobić i zaraz siadam do pisania przepisów i roboty :-)
 
reklama
Wisieńka trzymam &&&&&&&& buziaki śpij dobrze:happy:

Ja też Kochane sie kłade, popykam troszke jeszcze w PS3 i pewnie zasne. Jutro troche jeżdżenia... No i nauka bo kampania wrześniowa rozpoczeta a już jeden egzamin oblany:no::-(
Jutro sie odezwe na pewno!! :happy:
Spijcie dobrze Wszystkie!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry