reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej KOBITY!!!!

witam się po przerwie :)
ja mam jutro gina. zobaczymy co i jak.
Wisienka ja tez czekam na K. A cos się z P stało? bo napisałaś, że uspokoisz się jak wróci? coś się stało? przestraszyłam się.
Mama dobre podejscie, oby wiekszość z nas tak co cykl działała to moze więcej dzieci by było ;) a tak nerwy, stres, kombinowanie by wcelowac w owu... ehh
 
reklama
Witam "nowe" i "stare" staraczki :)

ten syrop na zaparcia dla dzieci to lactulosum i mój gin w ciąży polecał

mama i wisienka - zaciskam &&&&&&&&&&&&&
 
Odebrałam dzs wyniki prolaktyny i progesteronu ichyba są ok, robiłam oba wczoraj czyli 21 dzien cyklu, ale czuje ze @ dostane lada moment, wiec mam nadzieje, ze nie zrobiłam ich za pozno, wyniki są chyba w porządku. Prolaktyna chyba ok, bo norma jest od 4,79 do 23,3 a ja mam 14,25 a progesteron wyszedł mi 11,66 to nie wiem czy ok, jakos wynika ztego, ze mam faze lutealną według norm z boczku ... Ktoś coś kuma ??????????????????????????????
O ile badania zrobiłam w dobrym czasie, to wyniki chyba są okej, więc kuzwa o co chodzi z moją bezpłodnością się pytam ?!
 
hej kobitki!jestem padnięta,wróciłam przed 18,od rana nic nie jadłam,bo czasu brak i nawet głodna zbytnio nie jestem:szok:.
sol "niemądra kobieto"jak tam fasolka,juz gotowa:-D???
mama zawsze trzeba mieć nadzieję i pamiętać czego się pragnie:-)&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
wisienka ehh,Ty to też masz w tej pracy,tulę...ja dziś też miałam głupie sny:baffled:.&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
mlodam mam nadzieję,że będą dobre wieści od gina:tak::-)&&&&&&&&&&&&&:tak:
nagapalma prolaktynę masz ok,a progesteron to nie wiem.no właśnie,co jest nie tak???tulę...
maiqa,maaadziara hello:-)
 
Ostatnia edycja:
czesc bibinkowa mamo , a to zjedz se coś kobito, jak żeś głodna. Wyniki są okej, więc teraz będę musiała wziąć męża pod lupę, kurde bele jak bym miałą wyzszy progesteron to bym była w pierwszym trymestrze ciąży, tak tu jest napisane wg ich norm ... heheh jaki głuuuuuuuuuuptas ze mnie ...
czesc mama, czesc wisnia, czesc sol i przepraszam jak kogos zapomniałam - FORGIVE ME !!!
 
Witam serdecznie MŁODAM !!!

ide się kompielowac, ale tu wracam zaraz , a Wy myslcie nad moją bezpłodnością >>>


o nie post pod postem sol mnie zabije !!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UCIEKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurde moze nie zauważy ?!

Sol: Udam że nie zauważyłam :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mlodam pracuję do 17.10,zanim wrócę 25 km,to zleciało;/.plan mam do duuupy;(.a jutro rada,to znów dłuuugo,a i tak późno kończę...
nagapalma myślimy!!!a sol może w łazience Cię nie złapie;))))
 
reklama
NAGA :D dzięki. miłej kąpieli.
bibinka no fatalnie jak tak cały czas. a to duza buda? bo u nas to jeszcze nie raz wice zapowiada, ze sie zmieni.

słyszeliscie o tej nastolatce z gimnazjum co zaatakowała kolezankę nozem??? :OOO co to sie dzieje, świat się kończy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry