reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aaaa monisia, czyli jest nadzieja coraz wieksza :D ale sie juz ciesze ogromnie :D i trzymam dalej mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& MUSI BYC DOBRZE :D
 
reklama
Witam się :-)

Dorotko
prześliczna dzidzia i jakie imię ma ładne, tez mi się podoba i myślałam nad nim, gdyby mi się kiedyś w końcu urodziła córcia zamiast synek ;-) :-) Gratuluję maleństwa!

A ja dzisiaj rano zatestowałam i z testu doopa, nie wyszedł, brak kreski kontrolnej, wyszły tylko kosmiczne plamy. Nie mam siły powtarzać. Obraziłam się na testy i poczekam kilka dni, jak będzie @ to będzie, jak nie, w poniedziałek powtórzę test innej firmy. Trenuję cierpliwość.


Pozostałym staraczkom i testującym życzę II lub + i więcej szczęścia do testów ;-) :-)
 
Cześć wszystkim!

Jaewa - melduję, że dostałam piękną kartkę!!! :-):-) Widzę, że moja też doszła. :tak:
Dorotka - gratuluję ślicznej córeczki! :happy::happy:
Monisia - dobrze, że @ nadal nie ma! &&&&&&&&&&&&&&&&& za teścik!
Hope, Nika, Maggy, Bunia, Szczęśliwa, Mama, Lilith, Misia, Majqa i wszystkie klikaczki - hej! :-)
 
no dziewczyny 3mam kciuki za pozytywne testy lub wysokie betki:) cierpliwość cóż.... ciężko jest wiem coś o tym i ja ale czasami dobrze poczekać pare dni a nawet i nie.. a potem może sie wiele zmienić i na testcie wyjdzie II lub + :-)
&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&
 
niby mówia ze cierpliwosc zawsze zostanie nagrodzona ale jak z tym jest to ciezko powiedziec:)

mama jestes?? Jak Twoje pociechy pierwszy dzien sie spisały w przedszkolu??
 
RENNA- jetem ,jestem ,ale komp tak wolno mi dziala...wrrr

no ,ale jestem-Domi troche poplakal,ale potem bylo si-mam nadzieje,ze jak po 14 pojade po Nich to bedzie dobrze:)
Zuza oczywiscie poleciala i musialam sie upominac o buziaka:-D

pozdrawiam wszystkie babeczki i nic zupelnie nie nadrobilam-jak ktoras mnie o cos pytala to poprosze raz jeszcze o pytanko:tak::-D:-D


MONISIA- jak sytuacja na froncie???;-)
 
no powiem Ci ze moja panna tez poleciał i nawet sie nie obejrzała. Musiałam sie upomniec o buziolka :) ale to juz normalka. Ja naprawde ja podziwiam. Obcy jezyk ona jedna polka w tym przedszkolu i tak sobie daje rade ze szok. Babki non stop nie moga sie nadziwic ze tak szybko sie uczy :)

poza tym pogoda u nas piekna!!!!!! Sloneczko swieci pelna para ale podobno od jutro deszcz przez caly tydzien brrrrrrrrrrrrrrrrr ....
mama a jak po hormonach??
 
reklama
RENNA- no powiem Ci ,ze po hormonach w sumie OKi bo dobrze ie czuje-ale juz mam w obie tyle wody ,ze czuje ,ze puchne-juz prawie mi kostek nie widac na nogach...takze dolina-waga stoi w miejscu juz 5 dzien -wiec mysle,ze dzieki diecie nie tyje ,ale tez nic nie chudne....
jeszcze 14 tabletek wiec masakra!!

jade zaraz po moje dzieciaki:)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry