reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
misia :D hahahahha no to witam w klubie :D
rybke zjadlam wczoraj wieczorem :D taka zlowiona w naszym morzu.. pychota.. a pozniej popilam goracym mlekiem.. troche zoladek mnie bolal, ale dzieki mleku spalam o 5 rano :) jupppi :D

renna- tez tak wlasnie uwazam :D nie za czesto, ale raz na jakis czas trzeba sobie dogodzic ;)

ewcia- trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby bylo wszystko ok :) trzymaj sie cieplutko ;)

maggy gdybysmy zawsze jedli zdrowo to lekarze dopiero by mieli plażę:) a tak od czasu do czasu ktos ma rozwalony zołądeczek albo jeszcze cos innego :)
 
reklama
Witam wszystkie panie :)
Wysłałam córeczki do przedszkola potem skompletowałam wyprawkę, wróciłam przemoknięta i właśnie zjadłam śniadanko.
Trochę boję się o młodszą bo nie są razem ze starszą w grupie i jak ją zostawiałam to była taka zagubiona :/ aż mi się łezka zakręciła ... Mam nadzieję, że będzie dobrze ...

monisia - nadal mocno zaciskam
hope - a co u Ciebie?
 
hejka

za wszystkie gratulacje slicznie dziekujemy
za slodkie starczki kciuki caly czas zacisniete
a to moja oliwia
 
szczęśliwa - też mam dziś pomidorową z ryżem w planach i jajo sadzone z ziemniaczkami z mizerią :)

ewcia - trzymam kciuki za pomyślną wizytę

dorotka - gratuluję Królewny - Śliczna :)
 
Witajcie. :)

Misia - trzymam kciuki za egzamin i za betę.

Jadzia - cieszę się, że USG wyszło dobrze. :)

Ewcia - obyś po wizycie była już spokojniejsza. :* :)

Dorotka - prześliczną masz córeczkę! :D

Ja za chwilę wybieram się z domu i jadę na rozmowę do szefowej. Trzymajcie kciuki, żeby nie zmieniła zdania z tą umową do dnia porodu. ;)
 
szczesliwa witam witam

dorotko córcia jak marzenie!!!!! NIech ci zdrowo rosnie kochana !!!! A cóż za włos u mniej ho ho ....
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry