reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Mama! :happy:

Przynajmniej tyle dobrze, że nie tyjesz, kochana! Ja teraz jestem w fazie II, ale chyba coś źle robię, bo niby mi te 2 kg zeszły (tylko!), ale waga potrafi się wahać pół kg w jedną i w drugą stronę! :confused: Nie wiem, gdzie robię błąd... :baffled::baffled:

A w ogóle to miałam piekną szansę na pracę w tej sieci sklepów, w których już pracowałam, tyle, że... daleko jak skurczybyk... Ponad 1,5 h pociągiem w jedną stronę... :wściekła/y::-:)-:)sorry2::crazy::baffled: Boże, czemu ja mam takiego pecha?...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama, tylko się nie poddawaj, mi na zastrzyku też waga stała a pod koniec dietki to już w ogóle jest masakra, bo się organizm broni przed stratą. Pijaj duuuużo wody, plus zieloną i czerwoną herbatę.

Ja lecę zaś młodej przemeblowywać 2 pokoje .. później dalsza część sprzątania, miasto i obiad, taki zalatany dzień, fajnie bo szybciej zleci.

No i czekam na nowiny ze szkoły, czy się jednak mała załapała :)
 
MARY-BETH to Ty też na diecie???? I zdobyłaś wszystkie produkty np. otręby w Norwegii?
 
Mama, tylko się nie poddawaj, mi na zastrzyku też waga stała a pod koniec dietki to już w ogóle jest masakra, bo się organizm broni przed stratą. Pijaj duuuużo wody, plus zieloną i czerwoną herbatę.

Lilith - podpowiedz mi proszę, czy ja coś robię źle... Bo te 2 kg w I fazie to mało! :baffled: Czy zupełnie zakazana jest oliwa z oliwek? Bo zdarzyło mi się użyć... Ja tu, w Norwegii, mam trochę cięższy dostęp do wszystkich produktów dozwolonych w diecie... :baffled: Nie mogę znaleźć twarogu, wiec do wszystkiego, co ma zawierać twaróg używam serka wiejskiego... Sama już nie wiem, co jest w tej diecie najwazniejsze. Piję dużo wody. Jem sporo tych otrąb w ciągu dnia. Tylko dozwolone typy mięsa... Ufff... :baffled:

MARY-BETH to Ty też na diecie???? I zdobyłaś wszystkie produkty np. otręby w Norwegii?

Otręby to najmniejszy problem. :-D Problem mam z twarogiem, którego nie ma! :baffled: Więc w zastępstwie serek wiejski... No i nie ma serka homogenizowanego, np. to przygotowania lodów, ale jest serek Kesam waniliowy, no, ale on jest za tłusty... Bycie na tej diecie tu jest masakrycznie utrudnione! Ale da się... chyba... :tak:

Ja chyba jednak gdzieś poległam, bo mi tylko 2 kg spadły w I fazie... ;-(;-( A teraz jestem w II i waga stoi, kuczę! :-(


Boże, 26 dc u mnie - jeszcze tydzień do terminu @ - chyba zwariuję! :eek:

Nika - masz PW!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka witam się zachrypiała i zakatarzona

co tam u Was babeczki

widze ze ostro sie odchudzacie :) ja sie po porodzie musze wziąc za siebie
 
kochane prosze o cieple mysli i wsparcie dla naszej EWCI3004....
wlasnie z Nia rozmawialam ,ma podejrzenie ciązy pozamacicznej-nie ma pecherzyka w macicy-jest poza nią....ma zrobic bete i jutro jechac do szpitala-jesli sie potwierdzi-bedzie zabieg....prosze Was o modlitwe..........
 
kochane prosze o cieple mysli i wsparcie dla naszej EWCI3004....
wlasnie z Nia rozmawialam ,ma podejrzenie ciązy pozamacicznej-nie ma pecherzyka w macicy-jest poza nią....ma zrobic bete i jutro jechac do szpitala-jesli sie potwierdzi-bedzie zabieg....prosze Was o modlitwe..........

o rany :-:)-:)-:)-( - będę sie gorąco modlić żeby to okazało się nieprawdą - Boże nie pozwól na to :no::no::no:
 
kochane prosze o cieple mysli i wsparcie dla naszej EWCI3004....
wlasnie z Nia rozmawialam ,ma podejrzenie ciązy pozamacicznej-nie ma pecherzyka w macicy-jest poza nią....ma zrobic bete i jutro jechac do szpitala-jesli sie potwierdzi-bedzie zabieg....prosze Was o modlitwe..........

O, Boże! Mam nadzieję, ze jakimś cudem to jednak nie ciąża pozamaciczna, tylko zdrowa, normalna ciąża!!! Ewcia - ściskam Cię mocno i modlę sie za Ciebie!
 
Sorbus- CZESC..
no masakra-mowie Ci -Ewa zaplakana ,poszla teraz na bete i musi jeszcze dojechac do domu ,mam nadzieje,ze da rade-matko jak sobie pomysle.....tyle juz przeszla..i teraz to..
powiedziala,ze jesli sie potwierdzi toraczej juz nie bedzie miala sily starac sie o kolejne 3 dziecko....
 
reklama
kochane prosze o cieple mysli i wsparcie dla naszej EWCI3004....
wlasnie z Nia rozmawialam ,ma podejrzenie ciązy pozamacicznej-nie ma pecherzyka w macicy-jest poza nią....ma zrobic bete i jutro jechac do szpitala-jesli sie potwierdzi-bedzie zabieg....prosze Was o modlitwe..........
Boże drogi tylko nie EWCIA!!!! Modlę się żeby to się nie potwierdziło i wszystko było dobrze...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry