reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zjadłam śniadanko- ale było pyszne!!! taka dieta to mi się podoba- nie chodzę głodna, nie muszę jeść trocin czy bezsmakowych dań. pyszotka!! co prawda przepisu na omlet nie znalazłam w notatkach, ale zrobiłam sobie sama ;-) bo ja mam talent kulinarny :-D jajka widelcem wymieszałam, dałam trochę ziół prowansalskich, plasterek szynki w kosteczkę pokrojony, dzienną porcje otrębów i sruuuuuu- na rozgrzaną patelnię. wyszło takie pyszne chrupiące- co prawda rozwaliło się, ale to już "szczegół" ;-) te otręby są smaczne takie. wogóle to ja nie mam teflonowej patelni :baffled: ale mam taką fajną, na której smażę bez tłuszczu :-) taka fajna jest ;-)

dopiję kawę, ubiorę się (bo w piżamce jeszcze śmigam) i jadę do miasta. wejdę też dziś do mojej babiczki i do mamy też :-)
 
reklama
cześć wszystkim,

ja na chwilkę, bo mam zapier*** w pracy i nawet nie wiem jak bym chciała to nie zajrzę do was.

Misia, powodzenia na egzaminie

jaewa, monisia i wszystkie wyczekujące - jestem z wami dziewczyny i czekam na wasze II krechy.

u mnie hormony w porządku, za to mój F mnie wpienił rano, że już mam humor załatwiony:crazy:. Zlewam to, bo dzidzi mi szkoda...

buziaki dla was i dorej nocki dla Jaewy :)
 
Martuś- buziaki Kochaniutka :****



Tak sobie myślę, że zapewne doktorek da fuuul badań do zrobienia:sorry2:


Dziewczyny masakra:szok::szok:
spodnie mnie cisną:szok::szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
ewcia... ja ze tak powiem- w miare.. wczoraj bylo zle.. w nocy z poniedzialku na wtorek tez..a le dzisiaj troche lepiej.. podobno takie bole sa normalne... w podbrzuszu.. az promieniujace przez cala noge, to stopy.. najwazniejsze, ze przeszlo...

ale bym sobie zjadla jajecznice i do tego kawke inke wypila.. mniam.. bunia narobilas mi smaka :D przeczytalam o patelni i juz poszedl caly film o jedzeniu :D haahah
Bunia i super, ze maz cie zabral na 'randke".. pizze taka dobra tez bym wszamala :D teraz jak jem pizze to koniecznie musi byc majonez :D niezdrowo, ale jak pysznie :D
 
NIeeeeee jajecznica... A ja nie mam jajek:-:)-(

POza tym rybka smazona za mna chodzi z ziemnieczkami opiekanymi... Mhh...
 
maggy czsami trzeba zjesc niezdrowo!!!! :) nie za czesto ale trzeba :)

ewcia a ja Ty sie czujesz kochaniutka?? Dzisiaj do doktorka idziesz??
 
Maggy- to trzymam &&& aby teraz było tylko dobrze :))
:************


Jajecznica, rybka... mniam :))


Misia- też coś mi się tak wydaje... :))

Renna- dziękuję, dobrze :))
Tak, do doktorka dzisiaj :))


Dobra kochaniutkie, lecę się ubrać i do Kachy :))

Po wizycie się odezwę. Paaaaa :**********
 
misia :D hahahahha no to witam w klubie :D
rybke zjadlam wczoraj wieczorem :D taka zlowiona w naszym morzu.. pychota.. a pozniej popilam goracym mlekiem.. troche zoladek mnie bolal, ale dzieki mleku spalam o 5 rano :) jupppi :D

renna- tez tak wlasnie uwazam :D nie za czesto, ale raz na jakis czas trzeba sobie dogodzic ;)

ewcia- trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby bylo wszystko ok :) trzymaj sie cieplutko ;)
 
reklama
czesc kochane :):) witam sie w tą paskudny środowy dzionek ..... właśnie wróciłam z zakupów :) dzisiaj gotuje zupkę pomidorową mniaaam :):)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry