reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorotko- witam Kochaniutka :***
Ja przy owu nigdy tak nie miałam:no:
ostatnio co drugi miesiąc czułam z lewej strony, że coś się dzieje, bo cholernie kłuło...

Sol- Tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllęęęęęęęęęęęęęę :*****

Majqa
- hej :*

A ja zajęłam się filmikiem i mnie wylogowało z bb:szok:
 
reklama
Sol witaj biedulko.No ty masz naprawdę źle z tymi dolegliwościami. Mam nadzieję, ze w końcu cie puści. Może jakies mięsnie naciągnęłaś albo maleństwo kopnęło bo płuca są nieunerwione i raczej nie bolą. A;e mięsnie w około nich to i owszem i strasznie mocno. A ty lez więcej i wypoczywaj. Pamietasz miałaś się oszczędzać. NO!!!!!!!!!!:-)
monisia czytałam o Tobie i naprawdę juz nie wiem co mysleć. Przecież jak miałaś regularne to chyba morze cię tak nie rozregulowało. Kurcze jakas masakra. Wyobrażam sobie jak sie niecierpliwisz. Może faktycznie strumieniowy wyjdzie. Ja zaciskam &&&&&&&&&&&& za kolejną fasolinkę.:tak:
Jol przykro mi bardzo:-(
Ewciu jak się czujesz bUziaczku?:-)
 
Hej kochane. Wróciłam z pracy około siódmej. Zjedlismy i siadam na chwilkę. Padam kochane. No ale to koniec miesiąca i zapierdziel jak zwykle mimo dopietego targetu. Ide zerknąc co u was ale na pewno nie przeczytam wszystkiego.
MNapisze jeszcze, ze pojawił sie u mnie jakis sluz może nie całkiem płodny ale jakby. Troche późno... Nie wiem co o tym myslec. Brzuch boli jak na @. Czy którąs boli tak na owulkę/ Nie wiem co myslec.
WISIENKO - mnie też tak kłuje na owu ;)
 
monisiu ale mnie właśnie nie kłuje ale boli jakbym miała dostać @ i sluzu było troszkę ale to pierwszy w tym miesiącu a to już 18 dc. Chociaz ja ma 31-32 dniowe. Ale teraz to juz nie wiem nic. Daj mi znać jutro co ci wyszło jakims smsikiem, please.
 
monisiu ale mnie właśnie nie kłuje ale boli jakbym miała dostać @ i sluzu było troszkę ale to pierwszy w tym miesiącu a to już 18 dc. Chociaz ja ma 31-32 dniowe. Ale teraz to juz nie wiem nic. Daj mi znać jutro co ci wyszło jakims smsikiem, please.

Kochana tescik zrobię dopiero w czwartek rano ;)Jak coś to napisz mi swój nr na pw:)
A mnie tez tak przy owulacji boli jak na @, a nieraz kluje, to zależy - róznie w każdym miesiącu:)
 
Dorotko- dziękuję Kochana, dobrze :)))
18 dc, to może akurat na owu:rofl2::rofl2::rofl2:
więc działajcie Kochana działajcie :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::tak::tak::tak::tak::tak:
 
cześć dziewczyny!!!
wyposażyłam się w testy owulacyjne,od poniedziałku będę robić,wypadnie wtedy 11 dc.
kupiłam firmy ACON za 16 zł,innych zresztą nie było.
nie nadrobię Was ale czytałam ze któraś pytała o bolesne owulacje.ja mam takie,śluz mam jak woda wtedy no i zdarza mi się krwawic przez2-3 dni. ból jest do zniesienia,ale nie oznacza on wcale że to już następuje owulacja.
wkleiłabym Wam ciekawy link ale nie wiem czy mogę....
 
Wisieńka - no sęk w tym że on aż tak wysoko to jeszcze nie sięga :no: Od rana mnie bolała nerka i myślałam ze to on ale teraz tak samo mnie płuco zaczęło i to na wysokości mostka :-( Więc chyba niesłusznie młodziana oskarżyłam :-D A z owulką to różnie bywa - a może akurat ciebie tak w tym miesiącu boli bo... sobie tak upatrzyła :-p

monisia - przepraszam jeśli nie doczytałam prawidłowo -testujesz w czwartek? To będę trzymała kciuki :-)


Nawet leżenie nie przynosi ulgi :-( Może rzeczywiście sobie mięsień naciągnęłam - tylko nie mam pojęcia kiedy i jak bo nic nie podnosiłam, nie robiłam gwałtownych ruchów - noż ja mam pecha - jak nie spadnę z konia to ze schodów :no: Próbuje M walnąć to sobie łapę rozwalę :dry: Żyć nie umierać :-p
 
monisia to jakos wytrzymam do czwartku. No a u mnie moze faktycznie owulka. Masz PW. Mam nadzieję, ze zadnej @ u ciebie nie będzie a li i jedynie fasolinka
Ewciu mówisz? Pol trze ziemniaki na placki, mysle, ze potem zaciągnę go do łózeczka. Hmmm jak jaskiniowiec bo jakąś zamianę ról mamy dzisiaj. Ale sam tych placków chciał. Mam nadzieję, ze faktycznie to owu i że wiesz... razem będziemy piastować....
Fajnie, ze dobrze się czujesz. A schizujesz? Mam nadzieję, ze ogarnął cię spokój!
sol bo ty pod tą gwiazdą co ja urodzona jesteś, kiedyś chciałam mojego Macka trzepnąć w łapę i uderzyłam w kant stołu i wybiłam palec. I wyżarł ostatnie ciasteczko.Może niech małż cię pomasuje, jak jest w domku a jak nie to ułóz sie wygodnie i odpręż ciężaróweczko.
Nerwusek ja miałam kiedys wyraźne owu sluz najpierw jak białko jaja potem wodnisty i kłucie jajnika. Teraz jakies dziwne bóle jak na @. Kiedys też na owu plamienia były u mnie. A link mozna wklejać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisieńka - no sęk w tym że on aż tak wysoko to jeszcze nie sięga :no: Od rana mnie bolała nerka i myślałam ze to on ale teraz tak samo mnie płuco zaczęło i to na wysokości mostka :-( Więc chyba niesłusznie młodziana oskarżyłam :-D A z owulką to różnie bywa - a może akurat ciebie tak w tym miesiącu boli bo... sobie tak upatrzyła :-p

monisia - przepraszam jeśli nie doczytałam prawidłowo -testujesz w czwartek? To będę trzymała kciuki :-)


Nawet leżenie nie przynosi ulgi :-( Może rzeczywiście sobie mięsień naciągnęłam - tylko nie mam pojęcia kiedy i jak bo nic nie podnosiłam, nie robiłam gwałtownych ruchów - noż ja mam pecha - jak nie spadnę z konia to ze schodów :no: Próbuje M walnąć to sobie łapę rozwalę :dry: Żyć nie umierać :-p

Kochana - w czwartek testuję - zamówiłam w aptece bobo-test strumieniowy, ma byc jutro po południu, więc zatestuje z rana w czwartek:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry