reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
LILITH- ja tez robilam prl bez obciążenia bo teraz sie juz od tego dchodzi-robisz badanie jak wynki OKI to super a jak za wysoki to dostaniesz leki ...ja mialam 8,1 wiec spoko.życze,zeby Twoj tez byl dobry.

brykam do rodzinki na gore:)
 
reklama
Dziękuję :)
Ja pierwszy raz takie badanie robiłam i zielona jestem w tym temacie :D
Powiedzieli mi tylko, że jakby bylo coś nie tak to by mieli w kompie a że nie ma, znaczy, że jest ok.. no ale chce wiedzieć jaki wynik i porozmawiać o innych sprawach, więc chcąc nie chcąc za tydzień musze iść znowu ;/
 
LILITH- no to wychodzi na to ,ze wynik dobry:)) a jak musisz jeszcze o cos wypytac to pewnie ,idz na wizyte i dzialaj w temacie:)

zrobilam dzieciom kolacje i jak zjedza kąpanie i do spania bo jutro przedszkole-HUUURAAAAA!!moje uszy odpoczną:):):)))
 
Wiesz, dobry to może być ich zdaniem. Cytologie też mam dobrą ale którą grupę to nie wiem :D Tak to wygląda.
Ale już sobie nie dam, pójdę ich jeszcze trochę pomęczyć i wywiedzieć się co mi mogą zaproponować :D

Moja ma szkołę ;/ Ale jest załamana, bo że była przeprowadzka, tak wiele się zmieniło i pójdzie później. Teraz może do opiekunki jak dawniej, bo się jej podobało.
Wiem, że ją to cieszy ale ja zaś wolę z nią bywać bo bez niej to się czasem trochę nudzi :D
Choć nie powiem, trochę spokoju od dzieci też potrzeba :)
 
JOL, LILITH - tule, przykro mi ze ta wredna @ przylazła....:-(
Kochane zamówiłam w aptece bobo-test strumieniowy - ma być jutro po południu, więc w czwartek rano zatestuję:tak:
Poza tym co jakiś czas pokazuje mi się taki gesty, biały sluz....
 
Ja już po wczorajszym spadku wiedziałam, że przyjdzie a i w tym cyklu się ne nastawiałam, bo byłam na antybiotykach.

trzymam &&&&&& za udany teścik :)
 
Hej kochane. Wróciłam z pracy około siódmej. Zjedlismy i siadam na chwilkę. Padam kochane. No ale to koniec miesiąca i zapierdziel jak zwykle mimo dopietego targetu. Ide zerknąc co u was ale na pewno nie przeczytam wszystkiego.
MNapisze jeszcze, ze pojawił sie u mnie jakis sluz może nie całkiem płodny ale jakby. Troche późno... Nie wiem co o tym myslec. Brzuch boli jak na @. Czy którąs boli tak na owulkę/ Nie wiem co myslec.
 
Pustki dzisiaj straszne :-D
Moja mama niedawno wyszła z siostrzenicą - dziewczynki latały jak szalone (podejrzewam że sąsiadka z dołu była zachwycona) :-p

A ja złapałam doła na wszystko i nie mam ochoty na nic :-( Karola ogląda bajki a ja siadłam do kompa. Boli mnie nerka i jeszcze dosżło płuco - jezu jakby mi ktoś deską przywalił :-(


Wisieńka - mnie na owulkę zawsze bolało z jednej strony - z tej z której była owu albo z obu czasami :tak: Taki klujący ból bo na @ mnie nigdy nie bolało - robiła mi niespodziankę i dopiero zaczynało boleć :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesć dziewczyny! Też bym chciała zostać znowu mamą w 2011 roku, choc nie wiem jak ułozy się praca i czy uda się w ciążę zajść, ale w pierwszą zaszłam od razu:-DMam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona i że jakos was wszystkie ogarnę:-DZaraz stworze sobie nowy suwaczek, a co:-)

Witam nową staraczkę :)
Wszystkie pozostałe dziewczyny witam :)

monisia Ty to masz cierpliwość:szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry