reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Kochaniutkie:)
Dzisiaj mi sie "troszke" dluzej pospalo i wpadam tylko sie oprzywitac i zyczyc Wam milusiego dnia i zmykam powoli do pracy, za pol godziny wychodze a jeszcze musze kawe wypic no i w pizamie siedze:/

BUZIAKI:*
 
reklama
mamuś kochana Ty też się doczekasz wreszcie ,a może kto wie czy już coś tam nie zagościło u Ciebie w brzusiu. Zuzia ma dziś wyjątkowy dzień i może to jej takie małe życzenie się spełniło ;-)
pralinka,monisia,renna,ewcia,sol i cała reszta witajcie ;-)
sol
to poproszę te wasze czary mary ,a jutro bach piłeczka :-)
monisia normalnie na Twoim miejscu bym już świrowała tyle dni po terminie. A może z Allegro sobie zamówisz test?

Ja powiedziałam na razie o ciąży mojej siostrze i znów mówi mi czemu tak późno jej mówię. Ale poprzednio powiedziałam dopiero w 17tyg ;-) więc teraz 7tygodni wcześniej a i tak narzeka :-)
Ona ma bzika na punkcie Maciusia i czasem biję się w głowę czy ona jest normalna ;-) jest starsza ode mnie zaledwie półtorej roku ,a w zeszłym roku na święta kupiła małemu rowerek za 400zł.
To strasznie dużo jak na 22letnią osobę i nie pracowała wtedy jeszcze. Ale co się dziwić każdy mówi ,że Maciuś to najbardziej wyczekiwane dziecko i jeszcze zanim się urodził narobił wszystkim stracha.
 
EWCIA- ja tez mialam lzy w oczach-jak te dzieciaki czekaja na rodzenstwo to szok:sorry2:

PRALINKA- ja tez jeszcze chodze w piżamce:zawstydzona/y:wstyd,ale jakos tak wyszlo,zaraz sie ubieram bo o 13 smigam z dziecmi do pediarty..

MONISIA- dziekuje:* nadal trzymam &&&&&&&&&:tak:

MARCEPANEK- ja mam dzis 11 d.c. wiec dopiero dzialamy w temacie;-)ale mam nadzieje,ze KTOS tam zamieszka!!


RENNA- cos slyszalam o tym zastrzyku-to znaczy jego nazwe...a co to za zastrzyk-co ma na celu???regulacje cyklu??wywolanie @??

MISIA- przypomnialo mi sie-TY DZIS ODBIERASZ BETE PRAWDA?????????????????? CZKAMY Z Toba na wysoki wynik&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
mama wiem co czujesz bo moj Filip rozmawia podobnie. Jak jest temat dziecka to pyta sie mnie kiedy on bedzie miał braciszka albo siostre? ostatnio byłam u kolezanki która urodziła w sierpniu niedawno, śliczną mają córeczkę. Filip bardzo ciekawy był ogólnie i chciał ją zobaczyć.. podszedł do łóżeczka i mówi: alee dzidzia :-) patrzy na mnie mówi: mama ja chcę 2! i pokazuje na paluszkach hehehe no rozczulają takie teksty dziecka....
wierzę że i On sie doczeka.

pozdrawiam was
 
Marcepanek - przyjedź do mnie na tydzień - wyjedziesz z zapasem + 10 kg :-D i piłeczką :-D

mama - trzymam kciuki żeby ktoś tam zamieszkał, albo dwa ktosie :-p A depo-provera to antykoncepcja. Wstrzymuje owulację i rozrost błony równocześnie zmniejszając endometriozę.


A ja spadam robić coś na obiad chociaż nie mam pomysłu co. M właśnie poszedł do pracy więc same z Karolą urzędujemy :-p I dalej mnie ten nerw nie chce puścić :-( Bo jak się w piątek okaże że jednak w sobotę mam obronę to będę bardzo głośno klęła :wściekła/y: Ehh... i jak tu być spokojnym :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
EWCIA- no i git:tak::tak:
SOL- dzieki-moze byc i 2-wozek zamowie u Marylki a ubranka bedzieci mi wysylac po swoich dzieciach:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dtaki mam plan jak beda blizniaki-mysle ,ze z Wami nie zgine:laugh2::laugh2::rofl2:

KINGA- trzeba wierzyc ,ze sie nasze doczekaja rodzeństwa:tak:
 
reklama
EWCIA- hahahaha:-D:-Ddzieki!!
ale mam nadzieje,ze bedzie 1:tak:;-)i ze bedzie....

MONISIA- no mysle ,ze warto zrobic jeszcze 1 ostatni test i czekac....nie wiem czy nie bedzie tak ,ze jesli nie jestes w ciąży to dostaniesz @ kilka dni po powrocie do domu....

życze Ci ciaży-Ty wiesz!!!ale nie nastawiaj sie tak bardzo b bedzie okrutnie bolalo.....
mam nadzieje,ze zdabedziesz gdzies strumieniowy test i ie wyjani:tak:

jade z dziecmi do pediatry-papa;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry