reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Majqa- hellloooooooołłłłł :))))


Jol, Sergeevna- dziękuję :****


Segeevna- tylko ostro nie szalej ;)


Coś tu dzisiaj cichutko
 
reklama
witam sie i ja:tak:
jakas ta pogoda dzis śpiaca-niby wstala przed 9 ,ale taka polamana sie czuje...

mam nadzieje,ze u Was lepiej:tak:

witam wszystkie juz aktywna i podaje kawke lub herbatke:-)
 
Witam się w ten poniedziałkowy poranek !!!!! U mnie baaaaaaaaaaaaaaardzo słoneczny :)
Ewcia to dobrze ze spałas spokojnie musisz teraz duuzo odpoczywac i dbac o siebie i dzidzie. A podswiadomosci nie daj sie zwariowac :)

MIsia wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia !!!!! Szeczescia i miłosci :)

nika witaj

maggy dzielna dziewczyna jestes ze tak rzucasz palenie. Ja co prawda nie palaca ale widze jak mój J sie meczy jak próbuje rzucic :)
 
Hej kochane witam sie z Wami bardzo bardzo gorąco i bardzo bardzo mocno

EWCIA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK SIE CIESZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja kochaniutkie będe dziś przelotem jakoś nie mam weny na pisanie - nic sie nie stało :) tak jakoś - chyba przez pogode :(
 
witam się :)))

halo ???? czy ja dobrze trafiłam ? co tu tak cicho:szok:

misia, witaj mężatko szczęśliwa, no no może fasoleczka sobie gniazdko wije...
leć na betę i wszystko będzie jasne, choć jeśli wczoraj powinna przyjść @ to zatestowałabym na twoim miejscu.

U mnie hormony nadal szaleją. Raz bardziej się dają we znaki a raz mniej i mam odpuszczone. Suwaczek mknie jak szalony i dzidzia już ostro kopie.

ewcia, cześć słonko. Tylko nie przemęczaj się i nie szalej z porządkami. Pełen relax proszę...

sergeevna oj zazdroszczę, ja też jak wpadam do Ikea to "chulaj dusza...". Miłego dnia.

Maggy, a u ciebie to chyba suwaczek podwójnie odlicza. Ty już 12 tydzień skończyłaś :szok:

resztę babeczek ściskam mocno i WSTAWAĆ !!!!!!!!!
 
Mama- hej Słonko :***

Renna- witam i Ciebie:tak:
A z podświadomością myślę, że wygram gdy minie mi 5 i 15 tydzień bez żadnych ekscesów:tak:

Marylka- dziękuję Słonko :***
teraz kolej na Ciebie i kolejne Babeczki:tak:
za co mocno trzymam &&&&&&&

Marta- o to mozesz być spokojna:tak::tak:
nawet nie wezmę się za wieszanie prania, tylko jak się wypierze, to będzie czekało na K.:sorry2:
Pamiętam jak lekarz mówił, że rąk w górze nie można trzymać:zawstydzona/y::sorry2:
Oj, kopniaczki:rofl2::rofl2:
ja zapewne poczuję mocniejsze gdzieś na Boże Narodzenie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
renna- ja juz rzucilam 4 lata temu :) a palilam paczke dziennie :( fuj! nie cierpie papierosow...strasznie mi smierdza i ciesze sie, ze mnie w ogole nie ciagnie :)

a suwaczek jest ok :) hehe faktycznie czas leci jak szalony :D

sergeevna- ale Ci super! w Ikei juz tak dawno nie bylam.. chyba ze 2 lata :D ale tutaj nie mamy, a w PL nie bylo czasu... tam zawsze dobre obiadki maja po zakupach sie mozna przejsc ;)

mama- ja poprosze o herbatke :) jakas owocowa.. na razie pije sok pomidorowy, ale chyba czas na male co nieco :)

marylka- wysokich zarobkow w dniu dzisiejszym zycze :D
 
Maryla- mi z Maciusiem akurat udało się w 5 cyklu:tak:
gdzie także już zwątpiłam...


Maggy- witam ponownie :**
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry