reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Was Kochane:-):-) jako meżatka :-D

Wrocilismy dzisiaj z wakacjo-podrozy:-p bylismy w Gdansku, Sopocie, Gdyni, Juracie, Szczecinie i w Mielnie:-) Bylo super co tu opowiadac :-):-)

Slub i wesele cudowne, emocje nie do opisania. Jak tylko beda zdjecia wrzucam na BB:-D

Nie bede probowac Was nadrabiac bo raczej nie mam szans a tym bardziej czasu jak na razie brak bo egzaminy za 2 dni sie zaczynaja a ja dalerko daleko.... nie wiem jak to bedzie:baffled: ale trzeba dac rade. Ten rok juz na szczescie zaczynam zaocznie:tak:

Jutro powrto do pracy- bedzie ciezki dzien.

Mam do Was prosbe... niech kazda po kolei napisze mi co u nich slychac???? Ok???
ja juz bede wpadac codziennie, chociaz na chwilke:tak:

Ehh... nie zrobilam testu Dziewczyny i postanowilam, ze nie chce robic. Jutro ide pobrac krew wiec sie dowiem i TSh. Powiedzcie mi tylko czy na sprawdzenie ciazy wystarczy zwykle OB? Czy trzeba cos innego bo nie wiem (nigdy sie tym nie interesowalam) :blink::blink:

DZieja mi sie dziwne rzeczy od prawie 2 tygodni gdzies mam dziwny jasny kolor na sutkach i bola troche:blink: Nie caly tydzien temu dostalam malego krwawienia, ktore szybko zniknelo:baffled: ---> nie ma pojecie co to bylo bo nigdy czegos takiego nie mialam...

Miesiaczka powinna byc wczoraj, bardzooo boli brzuch, ze wszystkich stron.

Poza tym slina mnie meczy a dzisiaj i wczoraj mdlosci, male ale jakos tak dziwnie.
Nie chce robic sobie nadziei bo mam przeczucie, ze nic z tego nie bedzie. Chociaz staram sie o tym nie myslec zeby nic sobie nie uroic, ale jakies sygnaly sa....

Boje sie, ze to moze torbiel na jajniku znowu...

Co o tym myslicie??
Trzymajcie sie cieplutko;-)
 
reklama
Witam się w jesienny poranek ;-p

Maggy teść niby mówi, że on by rzucił, ale jak przez całe życie pali to nie jest takie łatwe - niby próbuje ograniczać i obiecuje spróbować tego elektronicznego. On się boi tego że przytyje i porażki że mu się nie uda.

Czy Wam też się chce tak spać jak mi?
 
dzien dobry :)

Ewcia- witaj mamusiu :) jak samopoczucie? spalas chociaz? :D

misia- objawy masz bardzo podobne do moich.. kilka tygodni temu, ale zebys sie nie nakrecala, to idz na bete.. z tego co wiem to w PL kosztuje to w granicach 30-40zl
super, ze wypoczelas i pozwiedzalas... ja tez planuje taka wycieczke..ale gdzies za 2 lata :)

kath- moj tata tez palil cale zycie.. od wojska dokladnie :) teraz powoli juz odchodzi od palenia.. chociaz z tego co mowi, to nie jest latwo.. on raczej schudl niz przytyl :)
mysle ze to zalezy od organizmu.. ja tez nie przytylam... zamiast wiekszej ilosci jedzenia kroilam sobie marchewke i jablka na male waskie kawalki..
no i niech nie je slodyczy, to na pewno nie przytyje.. mnie pomogly przez pierwsze dni tabletki niquitin... :)

jeju! ja juz skonczylam 12-ty tydzien.. to chyba juz wszystko powinno byc ok z dzidzia... oby!
 
Dzień dobry:-):-)
My wczoraj późno przyjechaliśmy od teściów i byłam już tak zmęczona że poszłam od razu do łóżka:-(
JULITKA bardzo mi przykro... Bądź dzielna...

EWCIA jak się czujesz? Gardełko nadal boli...

POZIOMKI gratulacje!!!!
 
Maggy, Nika- hej :)) samopoczucie bardzo dobrze:tak:
o dziwo:-D:-D
spać spałam, ale często się przebudzałam...
w pewnym momencie miałam wrażenie jakby mi coś po nogach pociekło:-(
ale na szczęście jak wstałam do wc to nic nie było:tak:

Niby jestem spokojna, ale jednak podświadomość robi swoje...

Właśnie wcinam śniadanko i piję herbatkę z miodem i cytrynką,
oby to gardło przeszło...
 
Witam się szybciutko i lecę do małej, bo właśnie wstała :tak:

Ewcia, wielkie gratulacje !!!!!!!!!!
Poziomki, i dla ciebie też ogromne gratki !!!
mam nadzieję, że w środę dołączę do was na majówkach :tak:
Misia, bardzo się cieszę, że ślub i wesele się udały !!!!!! najlepszego na nowej drodze :-) i oczywiście szybkiego zaciążenia ;-)
 
reklama
Witam się z Wami, Dziewczynki :laugh2:
Ewcia - kochanie jeszcze raz moje ogromne gratulacje :tak:
Maggy - no to już wszystko powinno być w jak najlepszym porządku :tak: si :tak: 12 tygodni to już na pewno spokojniejszy okres :laugh2:
Misia - gratuluję świeżo upieczonej Mężatce :tak: A objawy faktycznie mogą świadczyć o Fasolce - np. to krwawienie malutkie to mogło być plamienie implantacyjne przy zagnieżdżeniu zarodka :tak: Zrób sobie badanie beta HCG z krwi, ono jest bezbłędne i na pewno pokaże Szkraba, jeśli tam jest :laugh2:

A u mnie dzisiaj słoneczny poniedziałek i cała Anglia w skowronkach, bo mamy dziś tak zwany bank holiday i tylko ci, co naprawdę baaaardzo muszą, to idą do pracy... Reszta - tak jak ja - ma jeden dzień wolnego więcej na lenistwo :laugh2: A ja dzisiaj wybieram się ze znajomą na małe szaleństwo do IKEA :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry