reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Julitka przykro mi :-( Trzymaj się kochana! Będzie dobrze!

Ja wróciłam od teściów - nie było tak źle. Uzgodniliśmy ile będziemy płacić, a nawet teść stwierdził że spróbuje ograniczyć palenie (tylko w kuchni) i spróbuje elektronicznego papierosa. Nie przeraża mnie już tak bardzo powrót. Teraz miesiąc sprzątania w pokoju u teściów i przewożenia rzeczy.
Zaczynam się powoli denerwować środą. Choć wydaje mi się, że lekarz najpierw da mi skierowanie na powtórne badania, to mam cykora przed samą wizytą. No i przeraża mnie jak długo to może trwać :-(
 
reklama
Przepraszam że nie było mnie :( straciłam moje maleństwo :(:(:(:( całuje was kochane :*

przykro mi i zapalam [*] za Aniołka

Czesc dziewczyny
chcialam sie pochwalic
Zobacz załącznik 279037w tygodniu wybieram sie do gina a tym czasem przesylam ciazowe fluidki

gratuluję!!!

Kochane dziekuje Wam za &&&&&&&&&&&&&, ale tak jak MAMCIA pisała tylko I krecha, a @ nadal brak....
POZIOMKI - GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!
KRAKOWIANKA - dzieki za słowa otuchy!!!!!!!!!!!!!

monisia - nadal zaciskam :)


żegnam się i życzę słodkich snów
 
Ewcia, Mama - śpijcie dobrze!
Kath - witaj! Dobrze, że z teściami doszliście do porozumienia!

Kurczę, ja miałam też się położyć, a tu nie sposób - BB to już nałóg! :-D:happy2:
 
kaththea- czyli same dobre wiesci :) elektroniczny papieros nie jest taki zly..moj brat go wlasnie probuje od kilku dni i mowi, ze jest ok.. chociaz jak dla mnie to juz moglby przestac palic.. ja palilam prawie 10 lat i rzucilam z dnia na dzien 4 lata temu:) to byla jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu :)

ewcia- ja uwielbiam cieple mleko ale nie prosto od krowy... brrrrrrr...

moje gardlo tez odmawia posluszenstwa, wiec pije wlasnie goraca wode z cytryna i miodem.. i uciekam juz do lozka.. musze sie wyspac, bo ten tydzien bedzie ciezki raczej ;)

dobranoc wszystkim :)
 
ewcia, ja miałam infekcje w ciąży i brałam strepsils i tantum verde. Uzgodniłam to z lekarzem. Jakby doszedł katar to syrop Drosetux można.

julitka, bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Bądź dzielna !

ja położyłam Karolka i też się kładę, bo mnie pobolewa noga, pachwina i kości przez rozchodzącą się miednicę. Dziś już ostro boli. Także do jutra i zamelduję się z biureczka.
 
Maggy - i Ty śpij dobrze! Ja zasiąde przed TV na chwilę i też spać.

A moje serduszko chyba będzie żyło, bo już lepiej się czuję nawet, ale nie będę Wam smęcić.

Dobrej nocki, staraczki i mamusie!
 
MAMA - karaluchy;-)
Dziewczyny zastanawiam się czy może byc tak, że u mnie płytkowy test nie wykryje ciąży a strumieniowy tak??? Z Zuzą tak miałam....płytkowy negatywny , strumieniowy - pozytywny...
Poza tym jutro skoczę na betę - jesli mi zrobia w tym laboratorium, bo to w ośrodku olimpijskim ale zakład jest NFZtu....
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry