reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
POZIOMKI- gratuluje i życze synka!!:tak::-D:-D

FLEUR- udanego wypoczynku zaraz Ci podam na PW moj numer i sie zdzwnimy jak bedziesz w okolicy Poznania moze dacie rade do mnie odbić:tak:

MARY-BETH- czesc kochana i dzieki-mam nadzieje,ze w tym lub nastepnym cyklu sie uda po tych hormonach:sorry2:;-)

FLEUR- my juz mamy swoje telefony-zapomniawszy....:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama z tego co pytałam mojego małżonka to bedziemy koło poznania przejedzac dziekuje za zaproszenie przybyszy z dalekiej podróży :)
 
MARY-BETH- czesc kochana i dzieki-mam nadzieje,ze w tym lub nastepnym cyklu sie uda po tych hormonach:sorry2:;-)
I tego Ci życzę. :tak::tak:

Ja zmykam tymczasem. Nadal źle się czuję i mam te dziwne bóle i kłucie w okolicy serducha. Do tego ból brzucha, a do @ jeszcze daleko! :confused::baffled: Oby mi przeszło, to może Was w końcu nadrobię i będe na bieżąco!

Miłego popołudnia i wieczoru wszystkim staraczkom! :tak:
 
FLEUR- bardzo prosze,jesli bedzie Wam pasowalo to chetnie Was ugoszcze:tak:

MARY-BETH- dziekuje:-)a Tobie życze zdrowka skoro cosik boli:sorry2:a jak ta praca co ostatnio o niej pisalaś???
 
Witam popołudniowo:tak:


Mary-beth-, Jadzia, Marcepanek, Fleur, Mary105, Tusenfryd, Majqa- bardzo, ale to bardzo dziękuję :************


Dorotko- nie mów hop, że w tym cyklu nici;-):tak:
ja także tak sądziłam i co?:-p i źle sądziłam:-D:-D:-D


Monisia- bardzo mi przykro:-:)-( tulam mocno :***

Poziomki- gratuluję:tak:
 
MARY-BETH- dziekuje:-)a Tobie życze zdrowka skoro cosik boli:sorry2:a jak ta praca co ostatnio o niej pisalaś???
Dzięki, kochana. A ta praca to było niestety tylko zastępstwo. Ale wiesz, zawsze więcej w CV i doświadczenie wzbogacone. Jakoś się chyba przestanę martwić pracą, bo ona prędzej czy później przyjdzie, a od stresowania się to ja sie niedługo pochoruje. :nerd: Poza tym jak ma być w przyszłości dzidzia, to zdrowie najważniejsze.

Będę Was podczytywać, bo to już nałóg! :-)

Ewcia - hej, kochana! Widzisz! Udało się! Ja miałam takie pokiełbane ostatnie dni, a jak przeczytałam o Tobie i ciąży, to tak mi się humor poprawił! ;-) :-) Zdrowej i wspaniałej ciąży!
 
Wisieńka - może organizm potrzebuje jeszcze chwileczkę czasu na regenerację? :* Głowa do góry Kochana, już niebawem się uda. :*

Monisia - myślę, że póki nie ma @ nie należy się przejmować negatywnym wynikiem testu. :* Także ja cały czas trzymam!

Marcepanek - fajnie, że do nas zaglądasz. :) Cieszę się, że w ciągu dnia lepiej się już czujesz. Kiedy masz następną wizytę?

Poziomki - GRATULACJE!! :)

A ja Wam powiem, że trochę się moim dzisiejszym samopoczuciem niepokoję... Musiałam pół dnia przeleżeć plackiem, bo cały czas mi słabo i mam okropne zawroty głowy, było mi też zimno i czasem przechodziły mi lekkie dreszcze. Czuję się kompletnie bez sił, podbrzusze też mnie ćmi... :(
 
Mary- cieszę się, że moje szczęście poprawiło Ci humorek:tak::tak:

Krakowianka- kiedyś czytałam, że zawroty mogą być w ciąży,
a ćmienie podbrzusza może być spowodowane rozrastaniem macicy:tak:
więc spokojnie :****
 
reklama
Witam, ja tylko na momencik sprawdzić czy u Ewci pojawił się ten wyczekiwany plus z super testu i co czytam? Jest!!! Ewcia gratuluję, nasza majóweczko :-):-)

Życzę ci Ewciu mdłości, nieprzespanych nocy, częstych wizyt w toalecie i rosnącego brzuszka, żebyś każdy dzień ciąży przeżyła jak najgłębiej a trwał on dokładnie 8 miesięcy :-)

Poziomki tobie już gratulowałam, ale nie zaszkodzi jeszcze raz (jeszcze jeden i jeszcze raz) :-):-)

Ale super niedziela :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry