reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Julitka tak mi przykro kochana trzymaj sie .
Monisia ciagle trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mama maj jest ok ja jestem z maja i jest to chyba najlepszy miesiac w roku :) juz sie nie moge doczekac spotkania
Julitka wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Julitka tak mi przykro kochana trzymaj sie .
Monisia ciagle trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mama maj jest ok ja jestem z maja i jest to chyba najlepszy miesiac w roku :) juz sie nie moge doczekac spotkania
Julitka wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu .
Dziękuje za życzenia :*
Kochana tulam ze wszystkich sił!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak mi przykro:( Trzymaj się Kochana!!!!!! Jestesmy z Tobą!!!!!!!!

Kochana, tak bardzo mi przykro, że także musisz przez to przechodzić... :(((
Tulam z całych sił i zapalam
[*] dla Twojego Aniołka
Dziękuje kochane nawet nie wiecie jak się ciesze że was mam i mogę z wami teraz być. Kochane jesteście dziękuje za ciepłe słowa i wsparcie :*Ewuś gratuluję kochana :*:*:*:*
 
witam ponownie :)

Poziomki- GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! ale super :D kolejna majoweczka :D dbaj o siebie i spokojnej ciazy Ci zycze :)

Monisia- ale dopoki @ brak to jest nadzieja :) trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&

Marcepanek- oby wkrotce bylo lepiej.. u mnie juz sie poprawilo.. po prostu jem w miare systematycznie i mdlosci jakos sie uspokoily..a moze to tez przez to,ze juz koncze 3 miesiac...
duzo zdrowka Ci zycze!

Julitka- strasznie mi przykro...szkoda, ze Ty tez musisz przez to przechodzic :(
mam nadzieje,ze powoli dojdziesz do siebie i zaczniesz ponowne staranka.. jest ciezko, ale na pewno warto.
I gratuluje rocznicy!
 
reklama
JULITKA- tule Cie bardzo mocno-niestety wiem co przezylas:-:)-:)-:)-(
i oczywiscie najlepsze zyczenia z okazji rocznicy....choc pewnie smutek u Was....
przykro mi...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry