reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia3004 Przyjmij gratulacje i ode mnie.

Ja niestety nie mialam tyle odwagi zeby sie przetestowac,chociaz powinnam to zrobic dzisiaj.
Spoznia sie....ale poczekam jeszcze,i juz moze niedlugo ja pochwale sie fasolka:)
 
reklama
Witam popołudniowo :)

[B]EWCIA - WIELKIE GRATULACJE I ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH 9-CIU MIESIĘCY
[/B]


Monisia - nadal zaciskam &&&&
ja w listopadzie skończę 27 lat :)
 
No ja kochane zbieram się do wyjazdu. Musimy jeszcze stanąc w Castoramie bo potrzebuje dwa pojemniki prostokatne z pokrywą tam sa najtansze. Jade dzis z sister jej autem. Szwagier jej kupił a ona nie za bardzo jeździ a chce go zabrac od taty do Wro bo ma nim do pracy jexdzić. Mam nadzieję, ze mnie dowiezie. jakby cos to mamy sie po drodze zamienic. Ja do Wro od taty jade 1,15 a ona pewnie bedzie ze 3h:sorry2:
 
Wiśienka miałam podobnie w porzednim cyklu,az chcialam poprzestawiac plany ktore ni jak by sie nie trzymaly kupy tylko dlatego zeby byc razem z mezem. Ale pomyslalam ze co bedzie to bedzie,nic na sile co ma byc to bedzie.
A bedzie dobrze:):):)
 
Witajcie dziewczynki!
Wpadłam na chwilkę tylko się z Wami zobaczyć, bo dziś mój mąż króluje w kuchni i kazał mi sobie odpoczywać...
Zaraz idziemy do teatru błeee nie chce mi się:baffled: wolałabym dalej odpoczywać:sorry2:
A w ogóle to chyba się zaziębiłam:-(
 
mama owocnego bobo sexu dzisiaj ;-)


FLEUR- dziekuje ,dziekuje wlasnie przed chwila posadzilismy dzieci przed bajka z gumami mamba bo mąż zapragnąl mnie "tu i teraz" i coz bylo robic:-D:-D;-)

kochane -przekazalam Wasze gratulacje Dorotce i Oliwii-prosila ,zeby Wam podziekowac ,zeby Was pozdrowic i ucalować.przekazuje rowniez ,ze trzyma &&&&&&&&&&&& za nowe fasolki:tak::tak:


acha- dostalam smska od MONISI...niestety jedna kreska :( mam nadzieje,ze chociaz @ szybko przyjdzie,zeby mogla zaczac starania...bo najgorzej jak dzidzi nie ma i @ brak.....
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny
chcialam sie pochwalic
te 001.JPGw tygodniu wybieram sie do gina a tym czasem przesylam ciazowe fluidki
 
Czesc dziewczyny
chcialam sie pochwalic
Zobacz załącznik 279037w tygodniu wybieram sie do gina a tym czasem przesylam ciazowe fluidki

Poziomki - gratulacje!!! Super wieści dzis od ranka!

Monisia - tulę i przykro mi, ale ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&& na następny cykl!
Mama - &&&&&&&&&&&&&&& za owocne bobosexy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama wy to jestescie niezli heheheh ale taki spontaniczny .............. :tak:trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
poziomki gratulacje :-)
U mnie dobiegło koniec pakowania jutro o 8 ranowyjezdzamy i jak dobrze pójdzie wieczorkiem we wtorek bedziemy w domu wiec pewnie przez dwa tyg nie zajrze do Was :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry