reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Marcepanek oby nocki tez sie unormowały a krawiak sie wchłonoł życze z całego serducha :tak:
Szczesliwa to straszne co pisałas nie rozmumiem takich ludzi co skłania ich do podjecia takich decyzji moze sobie robia ulge ale co z rodziną ?
Jakos tak pusto dzis tutaj :-(
 
reklama
Fleur dziękuję ;-)
A co do kalendarza chińskiego i planowania płci hmmm z synusiem zgadza się bo miałam 19lat miesiąc poczęcia marzec i jak w mordę strzelił jest Maciek. A teraz pokazuję mi na dziewczynkę i oby tak było :-)
10tydzień mi stuknęło sama nie wiem kiedy. A już za trzy wizyta u Gina...stres jest ,ale oby było ok.
Faktycznie dziś coś pusto ,pomijając wiadomość Ewci która odbiła się na kilku stronach :-) Pewnie teraz jeszcze nie może dojść do siebie :-)
 
Ja już po obiadku. Teraz troszkę posiedzimy na kawce a potem zbieramy się do Wro.
Witam wszytstkie z którymi dziś sie nie witalam
monisia czekam i zaciskam
 
Witajcie kochane, no cóz Marcepanek w tym cyklu u mnie dzidzi nie będzie i jestem chwilowo załamana. Więc Nazwą ciężaróweczki to jeszcze nie teraz....
 
cześć Marcepnku, fajnie, że się odezwałaś. Leż kochana i niech ci tygodnie szybko mijają.

wisieńka, nie smutkuj kochana. W tym cyklu wszystko wraca do normy, ale następny będzie na pewno owocny :))))))

szczęśliwa, jadzia, Maggy jak się czujecie ? Mnie o dziwo hormony dały spokój (przynajmniej dziś...)
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Staram sie nastawic dobrze ale jak sobie pomysle, ze za miesic Pol wyjeżdża w plodnych i znów nic z tego to zaczynam tracic nadzieję....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry