reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Krakowianka zawroty głowy są jak najbardziej normalne tak jak uczucie osłabienia,macica się rozciąga i możesz mieć uczucie podobne do bóli @. Dużo odpoczywaj i nie martw sie na zapas:)))))

Mama czekam na Ciebie!!!

Ewcia kiedy zakładamy majóweczki????
 
reklama
Poziomki gratulację!!!
Jak ten czas pędzi to już majówki.
mama maj pewnie Ci się podoba ;-)
Krakowianko zawroty głowy to jeden z wielu objawów i ja również niestety z nimi się męczę.
Trzeba przeczekać ,chyba że będę występowały zbyt długo i często to wtedy dopiero trzeba się zacząć tym martwić.

Ja uciekam mam jakiś humor podły i do bani...
 
Ewcia, Mama, Marcepanek, Poziomki - dzięki Wam za słowa wsparcia. :* Czuję się tak do kitu, że nawet do kościoła dziś się nie wybieram. Nie chcę gdzieś po drodze paść i Mężowi kłopotów narobić... Idę się położyć bo naprawdę czuję się, jakbym leciała helikopterem. o_O Dobrego wieczoru. :*
 
Kochane dziekuje Wam za &&&&&&&&&&&&&, ale tak jak MAMCIA pisała tylko I krecha, a @ nadal brak....
POZIOMKI - GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!
KRAKOWIANKA - dzieki za słowa otuchy!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
KRAKOWIANKA- kladz sie pewnie-trzeba jakos przetrwac te poczatkowe tygodnie:tak:
MONISIA- witaj ;-)moze jeszcze za klika dni zatestujesz jak nadal nie bedzie @-w koncu jest mozliwosc ,ze owulka sie przesunela...
 
Mama- tak jak już mówiłam,
byłam u Maciusia:tak:


Hope- bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo dziękuję... :****************


Poziomki- Mama mi powiedziała, że majóweczki już są:tak:
i faktycznie są:tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry