reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie niedzielnie. :)

Ewcia - aż się wzruszyłam... :) OGROMNE GRATULACJE!!! :D

Dorotka1 - gratulacje również! :D Niech Oliwka rośnie zdrowo. :)

Ania1991 - głowa do góry, pewnie w najbliższych cyklach się uda.

Szczęśliwa - przykro mi z powodu kolegi...

Monisia - no to trzymamy kciuki! :D


Wczorajszego dnia nie nadrobię, przepraszam. Spędziliśmy naprawdę miłe popołudnie u teściów. :) A dziś mdłości zaczynają powracać. I dobrze - one mnie paradoksalnie uspokajają.
 
Nika- :**********************
nom będzie drugi byczek w domku:-p:-p
mama także byczek:-p:-p:-p:tak::tak:


Bunia, Sol, Kasieńka, Krakowianka- dziękuję serdecznie:tak: :**


Mąż robi obiadek,
a ja będę się zbierać do Maciusia póki nie pada...
do później Kochane :**
 
Ewcia - kochana moja!!! GRATULACJE Z CAŁEGO SERDUCHA! Strasznie się cieszę i ryczę z powodu Twojego szczęścia! Spokojnej, zdrowej, bezstresowej ciąży, mamusiu!

Dorotka - serdeczne gratulacje! Oliwko, witaj na tym pięknym świecie!

Witam się ze wszystkimi staraczkami życząc miłej niedzieli! :-)
Monisia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Hej ho od samego rana super wiesci pomimo paskudnej pogody w Londku ja humor mam bardzo dobry:tak:
Ewcia
spokojnych miesiacy ale i tak wiem , ze bedzie dobrze :tak:
MonisIA kciuki zacisniete
mama owocnego bobo sexu dzisiaj ;-)
Jadzia Mary witajcie
My jutro wyjezdzamy a jeszcze nie spakowana .






 
Ewcia gratulację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiedziałam ,że się uda jestem taka szczęśliwa ,że aż ze szczęścia najpierw krzyknęłam Jeeeeeeeeeeeeeeest ,a potem się normalnie poryczałam.

Aż Tomi wyleciał z łazienki i pytał się co się dzieję i stwierdził ,że jestem stuknięta :-)
Dorotko również wielkie gratulację i samych wspaniałych dobrych dni mamuśko wirtualny buziak dla Olivci.
Szczęśliwa to okropne ,miałam podobną sytuację kilka lat temu jak jeszcze mieszkałam z rodzicami. Sąsiad z naprzeciwka się powiesił i osierocił dwójkę dzieci...
monisia czekam na ten Twój teścior.
A tak w ogóle to witam wszystkie kobietki. Wymieniać z osobna było by za długo ;-)
U mnie za dnia jest lepiej niestety noc masakra brzuch wtedy boli mnie okropnie. Ale mam nadzieję ,że krwiak się wchłania...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry