reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie porannie. :) U nas od nocy leeeje... i pogoda szaro-bura.

Pallissa - tulę mocno... :* Ja myślę, że Ci po prostu gin luteinę zapisze, żeby wspomóc zagnieżdżenie... U mnie to wystarczyło. Także głowa do góry. :*

Monia - jak Cię pobolewa ten pęcherz vel coś innego to lepiej idź do gina i najwyżej nie pytaj o owulkę.

Majqa
- niektórym dziewczynom długo, długo testy nie wychodzą, a są w ciąży, także póki @ nie ma - cały czas jest szansa, że ciąża będzie.

Zapmarta - pogłaskałam. ;)

Szczęśliwa
- no mam nadzieję, że mnie też czas już niebawem szybciej zacznie lecieć. ;)

Sol - faaajnie. :)
 
reklama
malapralinka, witaj :tak: moja kawusia już dawno obalona i chyba zaraz lecę po kolejną, bo pogoda taka, że łeb chce urwać :baffled:
Zjola, znam rodzinkę, w której różnica między najstarszym a najmłodszym bratem to 28 lat :tak: więc 18 to w cale nie tak dużo ;-)i nie wmawiaj sobie, że za długo zwlekaliście ... teraz jest TEN wybrany przez Was i najlepszy moment :-) a z pomocą fluidków od staraczek na pewno się uda :tak::tak::tak:

zmykam, bo Zuzu się obudziła ... do popołudnia ;-)
 
malapralina witaj!!!!

Zjola jezeli gin mówi ze mozna to mozna!!! Kwetia czasu. U mnie przerwa bedzie juz minimum 4 lata a chcialam 3. Mam tylko nadzieje ze wogóle bede mogła miec drugie bo narazie od lutego nic.

Jol to bardzo dobrze ze taka mala róznice chcecie. Tak chyba lepiej.
 
Witam...przy kawce...

@ przylazł z samego rańca, więc z biegów nici...no cóż...życie....przynajmniej urlopik będzie STOSUNKOWO wyczerpujący :-D

Zaczynam pakowanko, więc będę z doskoku...

PS> Szef dzwoni rano z pretensjami, czemu mnie w pracy nie ma :szok: Na co ja mu "szefie, ja od dzis zaczynam urlop i proszę mnie nie stresować, bo mogę być niesympatyczna" :-D i sie lekko skulił....oj...co za ludziska...
 
Witam wszystkie bez wyjątku:-)
Zaspana, przy porannej herbacie w deszczowy piątek...prawie już jesienny :-(
Co tam u Was? Nie nadrobię z czytaniem..jakieś nowe fasolki się pojawiły? :-)

Ewelina- fajnego urlopu i wypoczynku:-D Ale Ci zazdroszczę ;-)

Miłego dnia:-)
 
reklama
lece do przedszkola. Dzisiaj raczej mnie nie bedzie bo do pracy na cały dzionek ale jutro postaram sie was nadrobic. Papapap
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry