reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ewelinka przyjemnego urlopowania:) Bezstresowanego i duuuuzo randek;)
Ja jeszcze miesiac do urlopu:(
U mnie tez deszczowo niestety, masakra normalnie
 
Ewelina - no nie ma za co. ;) Nam taksówkarz polecił. ;) Bo w Zakopanem naprawdę trudno znaleźć dobre jedzenie w przyzwoitej cenie. Udanego urlopu. :)

Idę do moich artykułów, eh...
 
Krakowianka, My przeważnie jadaliśmy na Krupówkach w Morskim Oku, nie powiem, że powalało nas na łopatki to jedzenie, niby domowe, ale po 10 godzinnych wędrówkach, wszystko było zjadliwe ;-)
 
Witam się w piątkowy ranek. U mnie leje - równiutko, cichutko, od samego rana.
Zjola moja ciocia w wieku 50 lat urodziła swoje najmłodsze dziecko - gdzie od najstarszej córki minęło 20 lat.
Myślała że przechodzi już menopauzę i dlatego zanikł jej okres i a brzuch rósł jej bo pewnie przytyła. Dopiero gdy poczuła pierwsze ruchy dziecka - dotarło do niej że jest w ciąży. Więc głowa do góry i na pewno się uda :-)
 
reklama
hej kobitki:tak::-)
u nas leje od rana,ehhh.wczoraj winko udane,wróciłam przed 22:tak:
pralinka,renna,ewelinka,krakowianka,kath,kalamandyna,nika,zjola witajcie:tak::-)
ewelinka miłego urlopu życzę:tak:.przykro mi ,że @ przylazła...
majqa szkoda,że I krecha:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry