reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
wątpię

w pierwszej i drugiej ciąży testy wyszły od razu

dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa :)


uciekam kawkę zrobić
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Majqa1 - mnie też w poprzednich dwóch ciążach testy wychodziły od razu, ale podobno różnie to bywa i każda ciąża jest inna. Owulacja mogła być później i test może też wyjść później. Chociaż tak naprawdę każda z nas czuje, że coś się święci.
Pomimo to trzymam kciuki jak nie za ten, to za następny cykl ;-)
 
To prawda kazda ciaza inna!!!!!!

Ja co prawda z doswiadczenia jeszcze niewiele moge powiedziec ale z opowiadan mamy np. wiem.
Wkazdym razie majqa jak nie w tym to napewno w nastepnym sie uda. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam, znowu po długiej przerwie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: strasznie mi głupio, że Was tak zaniedbuję, ale niestety czasu brak ...
Zuzu 2 tyg temu z małego pełzaka zmieniała się w raczkującego pełną parą i wstającego przy wszystkim, czego można się chwycić łobuza ;-) ale nie będę narzekać bo dzięki temu, że tak szaleje, zaczęła ładnie spać w dzień ...
dziś po południu, jak mała pójdzie na drzemkę, powinnam mieć chwilkę wolnego, więc postaram się doczytać, co u Was :tak:

ja wreszcie doczekałam się pierwszej owulki :-):-):-) wielkie testowanie w środę !!! jak wytrzymam, bo oczywiście już mnie kusi, żeby lecieć do apteki ... ale 8 DPO to zdecydowanie za wcześnie ;-)
 
Jol - widzę, że u Ciebie już starania o następnego bąbla :-) Może rzeczywiście lepiej za długo nie czekać? Ja niestety za długo zwlekałam i nie wiem, czy mój pierworodny doczeka się jeszcze rodzeństwa :-( Druga ciąża nieudana, staramy się znowu ale już dwa cykle za nami i nic.
Pozdrawiam
 
Zjola, na pewno się doczeka ... ja swego czasu usłyszałam, że nawet 'pierworodnego' może nie być, a tu proszę ... już nad drugim pracujemy ;-)
marzyło nam się rok po roku ... teraz nam już bliżej do 1,5 roku różnicy, ale mocno wierzę, że się uda tak, żeby różnica była max 2 latka :tak:

a dla Was mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Jol - dzięki za &&&&&. U mnie różnica szykuje się kolosalna!!! Mój syn kończy w tym roku 18 lat! Ja jednak wyszłam drugi raz za mąż i staramy się o dziecko, bo mój M nie ma jeszcze dzieci. Chyba za długo zwlekaliśmy, bo albo nie było pracy albo mieszkania ... Lata lecą i na próby zostało niewiele czasu ale mój gin jak najbardziej mi kibicuje i nie wybija mi tego z głowy, zwłaszcza, że nie choruję (wszystkie badania książkowe), młodo wyglądam a mój M jest ode mnie młodszy o 6 lat. Może jeszcze los się do nas uśmiechnie?
Za wasze staranka też trzymam kciuki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry