reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bunia miałam zapytać o pracę,odezwał się ktoś...nie było mnie kilka dni i nie doczytałam :(
no i witam się i życze dobrej nocki,do jutra
 
reklama
Ja wpadam z ranca zeby zyczyc Wam slodkich snow albo milego dnia dla tych co poszly juz spac:tak:
S dzisiaj wraca!!! Hurra:-D
Siedze i pije mocna herbate bo kawka w aucie pod siedzeniem lezy a auto na parkingu na lotnisku stoi:dry:Chyba sie tej kawy napije dopiero jak S wroci:-p
Zaraz spadam jakis obiad nastawic...Chyba zrobie zebreka z salatka a na kolacje kurczaczka i salatke pomyslu Ewelinki:-)
Ok lece bo sie z czasem nie wyrobie:tak:
Dzisiaj mnie nie bedzie ale pewnie jutro na chwilke wpadne:tak:
Trzymam &&&& za testujace!!! :)
Do napisania Dziewczyny:-)
 
Witam sie cieplutko w ten chlodny piątkowy poranek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego co widze jestem dzisiaj pierwsza wiec tym cieplej sie witam.
Moje dziecię zachciało sobie posiedziec w salonie o 6 rano wiec niestety pobudka była w wieeeeeeeeeeeeelka syrena bo ja oczywiscie chcialam zeby sie jeszcze połozyła. Podejrzewam ze 18 godziny to nie dotrzyma moja panna dzisiaj. Miłego dzionka wszystkim życze.
 
a ja jestem druga
wrócilam z nocki i zamiast spać smacznie to ja przed kompem :-D:-D:-D

To ja już sobie lece pomalu. Rolety w dół i spanko mrrr... moje łóżeczko cudowne. Uwielbiam ten moment! ;]

Dobranoc :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczynki:)
Nie nadrobię was niestety:((
Tyle dobrego że do piwnicy już nie muszę iśc bo wsio spakowane... Wczoraj na wariata pakowalo z 5 osób i chaos był totalny... BO głupia laska z mojego pokoju (która spakowała raptem parę ksiażęk) powiedziała dyrektorce że da radę skończyc pakowanie:angry: Tyle że sobie poszła i po zrobieniu wyliczeń ja poszłam pakować.... Jakby ci ludzie nie przyszli nam pomóc to nie dalybyśmy rady z tą jedną fajną koleżanką. Dzis powiem tej krowie niech nei obiecuje czegoś o czym nie ma pojęcia! Bo to ja odpowiadam za to czy wszystko jest dobrze spakowane:angry:

Oj ogólnie dziś humor niefajny:(( Boli mnie coś brzuch i nie wiem co robić... Tak jakby pęcherz ale nie jestem pewna... Dziś mogę iśc do ginka na wszelki wypadek zobaczyc co to ale wcześniejszy plan był taki że nie idę w tym miesiącu bo nie chcę wiedzieć z której strony owulacja... I juz sama nei wiem...
 
Witam :)
mężuś wrócił w nocy kochany mój taki zmęczony był ...


powtórzyłam test i wyszła I kreska
pozostało czekać na @ :(
 
Dzień dobry:-) Witam się w ten deszczowy poranek...

PYSIA słodkich snów...
MONIA dobrze że w piwnicy robota skończona:tak: I dobrze że miałaś pomoc... Co do monitoringu to ja bym chyba poszła...
RENNA hejka:-)

Ja zabieram dziś Pati do kina - Właśnie je śniadanie przed bajkami ubieramy się i brykamy;-)
Miłego dnia dziewczyny....
 
reklama
Dzień dobry:-) Witam się w ten deszczowy poranek...

PYSIA słodkich snów...
MONIA dobrze że w piwnicy robota skończona:tak: I dobrze że miałaś pomoc... Co do monitoringu to ja bym chyba poszła...
RENNA hejka:-)

Ja zabieram dziś Pati do kina - Właśnie je śniadanie przed bajkami ubieramy się i brykamy;-)
Miłego dnia dziewczyny....

zatem życzę miłego dnia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry